Povezane vesti

Selaković: Vučićev odlazak u Crnu Goru hrabar potez, ima duboku simboliku

Selaković: Vučićev odlazak u Crnu Goru hrabar potez, ima duboku simboliku

Dnevnik 01.11.2020
BEOGRAD: Smrt mitropolita Amfilohija je težak trenutak za Srpsku pravoslavnu crkvu i srpski narod u Crnoj Gori, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Nikola Selaković i dodao da odlazak predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sahranu mitropolita… »
"Tek će da se vidi koliko smo izgubili smrću Amfilohija"

"Tek će da se vidi koliko smo izgubili smrću Amfilohija"

RTS 01.11.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je sinoć da će iz rada mitropolita Amfilohija, a naročito poslednjih godina, mnogo pouka moći da se izvuče i da se razume da samo uz jedinstvo i zajedništvo srpski narod može sve da ostvari. Na pitanje… »
Bogdanović: Dobro je da je Vučić otišao u Crnu Goru

Bogdanović: Dobro je da je Vučić otišao u Crnu Goru

N1 Info 01.11.2020
Novinar Duško Bogdanović izjavio je u Novom danu da je odlazak predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Crnu Goru na sahranu mitropolita Amfilohija dobar potez, i nada se da će doprineti normalizaciji odnosa dve zemlje. On je povodom udaljavanja… »
Šta ljudi u Crnoj Gori hoće od mene? Predsednik: U regionu postoji velika potreba da Srbija bude kriva za sve

Šta ljudi u Crnoj Gori hoće od mene? Predsednik: U regionu postoji velika potreba da Srbija bude kriva za sve

Večernje novosti 31.10.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras za Vijesti tv da nekad nije jasno šta se hoće od njega i od Srbije, osim što je izvesno da Srbija mnogima u regionu ne valja od kad prebrzo jača. - Šta ljudi u Crnoj Gori hoće od Srbije ? Ne… »
Vučić: Mitropolit Amfilohije je bio velika i značajna ličnost

Vučić: Mitropolit Amfilohije je bio velika i značajna ličnost

Blic 31.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je večeras, gostujući u studiju "TV Vijesti" da je u Crnu Goru došao kako bi pokazao poštovanje prema mitropolitu Amfilohiju. - Izražavam saučešće zbog smrti mitropolita Amfilohija. Bio je značajna… »
"Mene uopšte ne slušaju": Vučić: Ne želim da se mešam u pitanja Crne Gore, ali ne bih pristao na ekspertsku Vladu

"Mene uopšte ne slušaju": Vučić: Ne želim da se mešam u pitanja Crne Gore, ali ne bih pristao na ekspertsku Vladu

Blic 31.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za "TV Vijesti" da se u formiranje nove crnogorske Vlade nije mešao, ali i da ne bi pristao na ekspertsku vladu da je na mestu lidera Demokratskog fronta. Ukazao je da je večeras posetio kuću dugogodišnjeg… »

Vesti dana »