Povezane vesti

Vučić obišao "Srpsku kuću" u Podgorici – "I dalje ćemo pomagati srpskom narodu u Crnoj Gori"

Vučić obišao "Srpsku kuću" u Podgorici – "I dalje ćemo pomagati srpskom narodu u Crnoj Gori"

RTS 01.11.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je "Srpsku kuću" u Podgorici. Dočekao ga je direktor "Srpske kuće" Emilo Labudović. Što se nas tiče, što nas više napadaju da ulažemo novac, mi ćemo ulagati još više, jer je to novac građana… »
„Doveden je u pitanje pravni i izborni sistem u Crnoj Gori“

„Doveden je u pitanje pravni i izborni sistem u Crnoj Gori“

Vesti online 01.11.2020
Lider Demokratskog fronta Andrija Mandić izjavio je da je veoma važno što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas sa srpskim narodom u Crnoj Gori i istakao da od vremena kralja Aleksandra Karađorđevića do danas niko nije više pomogao Srbima u… »
Vučić u srpskoj kući u Podgorici: Još više ćemo pomagati, srećan sam što smo ovo poklonili srpskom narodu u Crnoj Gori

Vučić u srpskoj kući u Podgorici: Još više ćemo pomagati, srećan sam što smo ovo poklonili srpskom narodu u Crnoj Gori

Kurir 01.11.2020
"Srpska kuća" je sedište institucija i organizacija koje su osnovane radi očuvanja kulturnog i nacionalnog identiteta srpskog naroda, a za čiju izgranju je Vlada Srbije izdvojila 3,4 miliona evra. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas… »
"Zatvorena stranica sramoćenja Crne Gore!" Mandić o Vučiću - otkrio zašto je važno prisustvo srpskog predsednika

"Zatvorena stranica sramoćenja Crne Gore!" Mandić o Vučiću - otkrio zašto je važno prisustvo srpskog predsednika

Srbija danas 01.11.2020
Andrija Mandić, jedan od lidera Demokratskog fronta, pozdravio je odluku predsednika Srbije da danas prisustvuje sahrani mitropolita Amfilohija u Podgorici i naglasio da dolazak predsednika Aleksandra Vučića šalje snažnu poruku srpskom narodu. -… »
Vučić danas u Srpskoj kući, potom na sahrani Amfilohija

Vučić danas u Srpskoj kući, potom na sahrani Amfilohija

Večernje novosti 01.11.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas pre podne "Srpsku kuću" u Podgorici. Vučić bi, prema planu, sedište institucija i organizacija koje su osnovane radi očuvanja kulturnog i nacionalnog identiteta srpskog naroda, a za čiju izgranju… »

Vesti dana »