Povezane vesti

Siniša Mihajlović ‘pobesneo’ zbog VAR tehnologije: ‘Želim samo da znam koja su prokleta pravila’

Siniša Mihajlović ‘pobesneo’ zbog VAR tehnologije: ‘Želim samo da znam koja su prokleta pravila’

Hot sport 01.11.2020
VAR tehnologija stigla je u fudbal kako bi pomogla sudijama i smanjila broj grešaka, ali čini se da je još mnogo stvari nejasno, posebno jer kriterijum nije svuda isti. Trener Bolone Siniša Mihajlović bio je vidno zadovoljan posle pobede nad… »
Miha se ne snalazi sa VAR-om: "Recite mi prokleta pravila!"

Miha se ne snalazi sa VAR-om: "Recite mi prokleta pravila!"

Sportske.net 01.11.2020
Srpski stručnjak apelovao da mu se razjasni kako funkcioniše nova tehnologija u fudbalu! Trener Bolonje Siniša Mihajlović priznao je da ne razume najbolje kako funkcioniše VAR tehnoligija. Bolonja je odigrala uzbudljiv meč protiv Kaljarija, a srpski… »
Mihajlović besan: Recite mi prokleta pravila

Mihajlović besan: Recite mi prokleta pravila

Nova 01.11.2020
Bolonja je pobedila Kaljari rezultatom 3:2 u šestom kolu Serije A i Siniša Mihajlović bio je zadovoljan zbog trijumfa svog tima, ali je bio besan zbog video tehnologije - VAR. Razlog za Mihajlovićev bes jeste gol koji je postigao Đovani Simeone za… »
"Miha" rekao ono što svi mislimo o var-u: Recite nam više prokleta pravila!

"Miha" rekao ono što svi mislimo o var-u: Recite nam više prokleta pravila!

Mondo 01.11.2020
"Često nastane haos i niko ne zna šta se uopšte dešava". "Često nastane haos i niko ne zna šta se uopšte dešava". VAR tehnologija stigla je u fudbal kako bi pomogla sudijama i smanjila broj grešaka, ali čini se da je još mnogo stvari nejasno… »

Vesti dana »