Povezane vesti

Stravična nesreća u Nišu: BMW sleteo sa puta, mladić (20) poginuo na licu mesta

Stravična nesreća u Nišu: BMW sleteo sa puta, mladić (20) poginuo na licu mesta

Blic 01.11.2020
S. Ž. (20) iz Gornje Vrežine nastradao je noćas oko 3.30 časova u saobraćajnoj nesreći na Bulevaru Nikole Tesle u Nišu kada je automobil BMW kojim je upravljao S. B. (27) iz Gornje Vrežine, sleteo sa kolovoza i udario u zgradu pored puta… »
"Kažu da je vozio 150 na sat, a da je moj sin snimao": Ispovest oca Nišlije (20) koji je poginuo kada se njegov pijani…

"Kažu da je vozio 150 na sat, a da je moj sin snimao": Ispovest oca Nišlije (20) koji je poginuo kada se njegov pijani…

Blic 01.11.2020
"Bio je sa komšijom sa kojim je bio nerazdvojan poslednjih godinu dana, verovatno su krenuli da povezu neke devojke kućama. Policajac kaže da je vozio brzinom od 150 kilometara na čas, a kažu da je moj sin snimao u toku vožnje. Jutros kad sam ustao… »
Izgubio kontrolu i udario u drvo: Otkriveni detalji nesreće u kojoj je poginuo Somborac koji je tek proslavo punolestvo, a dve…

Izgubio kontrolu i udario u drvo: Otkriveni detalji nesreće u kojoj je poginuo Somborac koji je tek proslavo punolestvo, a dve…

Blic 01.11.2020
Na putu Sombor–Apatin, na ulasku u Apatin u subotu se dogodila saobraćajna nesrećna u kojoj je na licu mesta poginuo S. Lj. star 18 godina. Kako "Blic" saznaje, život je izgubio mladić iz Bukovca, naselja kod Sombora, koji je upravljao vozilom marke… »
Pijan mi ubio sina, pa me zvao iz bolnice da se izvinjava: Miloš je svog Srbu gajio sam, a bahati drug ga je odveo u smrt

Pijan mi ubio sina, pa me zvao iz bolnice da se izvinjava: Miloš je svog Srbu gajio sam, a bahati drug ga je odveo u smrt

Kurir 01.11.2020
Srba Živković (20) preminuo nakon što je njegov drug S. B. (27) izgubio kontrolu nad BMW i zakucao se u zgradu na Bulevaru Nikole Tesle u Nišu. Srba Živković (20) iz Gornje Vrežine poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se u noći… »
Otac Nišlije koji je poginuo u BMW: Vozili su 150 na sat

Otac Nišlije koji je poginuo u BMW: Vozili su 150 na sat

Nova 01.11.2020
Miloš Živković, otac Srbe Živkovića (20), koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći noćas oko 3.30 časova kada je auto "BMW" sleteo s puta koji je vozio njegov prijatelj S. B. kaže da su "jurili" 150 na sat i da je njegov sin snimao tu vožnju… »
Pijan i bez dozvole: Uhapšen vozač BMW-a smrti iz Niša

Pijan i bez dozvole: Uhapšen vozač BMW-a smrti iz Niša

Nova 01.11.2020
Nišlija S.B. (27) uhapšen je zbog sumnje da je izvršio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja. On je noćas oko 3.30 časova autom "BMW" sleteo s puta pri čemu je poginuo njegov drug S. Ž. (20) koji je bio na suvozačevom mestu. Zbog… »
Otac mladića (20) nastradalog u stravičnoj nesreći u Nišu: Ne mogu da shvatim da treba da ga sahranim sad kad je postao…

Otac mladića (20) nastradalog u stravičnoj nesreći u Nišu: Ne mogu da shvatim da treba da ga sahranim sad kad je postao…

Kurir 01.11.2020
Srba Živković (20) poginuo je 1. oktobra oko 3.30 sati kada je kao suvozač bio u automobilu kojim je upravljao njegov drug S.B. (27). Nesreća se dogodila kada je S.B. ušao u kružni tok na Bulevaru Nikola Tesla, a onda nije pratio putanju već je… »
Jezive slike sa mesta pogibije nišlije (20): BMW izleteo sa kružnog toka, pijani vozač "gurao" žardinjeru 20 metara, pa se…

Jezive slike sa mesta pogibije nišlije (20): BMW izleteo sa kružnog toka, pijani vozač "gurao" žardinjeru 20 metara, pa se…

Blic 01.11.2020
Srba Ž. (20) iz sela Gornja Vrežina kod Niša, nastradao je sinoć u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kada se BMW, kojim je upravljao njegov prijatelj S. B. (27) zakucao u zgradu "Niš auta" u tom gradu. Prema rečima očevidaca, automobil je išao… »
Teška nesreća u Nišu: Auto sleteo s kolovoza pa udario u betonski stub, mladić poginuo na mestu

Teška nesreća u Nišu: Auto sleteo s kolovoza pa udario u betonski stub, mladić poginuo na mestu

Kurir 01.11.2020
Mladić star 20 godina nastradao je u saobraćajnoj nesreći u Bulevaru Nikole Tesle u Nišu. Nesreća se, dogodila jutros oko 3.30 časova, kada je automobil marke BMW ušao u kružni tok, pa sleteo s kolovoza na asfalt i udario u žardinjeru, a zatim u… »
Prve slike sa mesta stravične nesreće u Nišu: Ovde je nastradao mladić (20), strana auta gde je sedeo potpuno uništena…

Prve slike sa mesta stravične nesreće u Nišu: Ovde je nastradao mladić (20), strana auta gde je sedeo potpuno uništena…

Kurir 01.11.2020
Teška saobraćajna nesreća u kojoj je poginuo S. Ž. (20) iz Gornje Vrežine dogodila se na izlasku iz kružnog toka u Bulevaru Nikole Tesle u Nišu. Kako se saznaje, nesreća se dogodila kada je automobil marke BMW ušao u kružni tok, pa, prilikom… »
"Pokušao je da ga izvuče iz smrskanog auta": Očevidac nesreće u kojoj je poginuo mladić (20) ispričao kako se BMW koji je…

"Pokušao je da ga izvuče iz smrskanog auta": Očevidac nesreće u kojoj je poginuo mladić (20) ispričao kako se BMW koji je…

Blic 01.11.2020
Automobil marke BMW u kom je sinoć nastradao dvadesetogodišnji S. Ž. (20) iz Gornje Vrežine, na samom izlasku iz kružnog toka u Nišu velikom brzinom je udario u žardinjeru i odgurao je, a potom nastavio da kliza i udario u zgradu "Niš auta". Prema… »
Mladić (20) sleteo kolima s puta u Nišu, poginuo na mestu

Mladić (20) sleteo kolima s puta u Nišu, poginuo na mestu

Nova 01.11.2020
Mladić (20) poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Bulevaru Nikole Tešle u Nišu. Udes se dogodio jutros oko 3.30 časova, kada je automobil marke “BMW” sleteo sa kolovoza i prevrnuo se pored puta. Mladić je nastradao na licu mesta… »

Vesti dana »