Povezane vesti

Kija se skinula, a da vidite šta jezikom radi: Provocira samo tako! Muškarcima nije dobro, pogledajte njeno vrelo izdanje za…

Kija se skinula, a da vidite šta jezikom radi: Provocira samo tako! Muškarcima nije dobro, pogledajte njeno vrelo izdanje za…

Blic 01.11.2020
Pevačica i pobednica prve "Zadruge" Kristina Kija Kockar pokazala je svima kako se sredila za žurku povodom Noći veštica, a ovo njeno izdanje naišlo je na lavinu komentara na društvenim mrežama. Kija Kockar je večeras zaigrala na kartu… »
Zbog tangi završila na hitnoj operaciji Osećala je bol dok sedi, a onda je otišla u Hitnu: Doktor mi je rekao da me to moglo…

Zbog tangi završila na hitnoj operaciji Osećala je bol dok sedi, a onda je otišla u Hitnu: Doktor mi je rekao da me to moglo…

Kurir 01.11.2020
Hilari Zink je na svom Tik-Tok nalgu podelila priču kako je zbog tangi završila na hitnoj operaciji. View this post on Instagram A post shared by Hillary Zinks (@hillary.zinks) on Sep 3, 2020 at 9:58pm PDT Ona je objavila video snimak i objasnila kako… »
Tužila bivšeg muža Darka Lazića, A sada pokazala kako izgleda: Sevićka se uvukla u usku crnu haljinu, pa istakla…

Tužila bivšeg muža Darka Lazića, A sada pokazala kako izgleda: Sevićka se uvukla u usku crnu haljinu, pa istakla…

Kurir 01.11.2020
Ane Sević je nedavno bila besna nakon izjave njenog bivšeg supruga Darka Lazića da njihovu ćerkicu nije video godinu dana. Sada je objavila fotografiju, pa iznenadila svoje pratioce. Naime, Ana je trenutno trudna i čeka dete sa izabranikom Danijelom… »
KIJA se maskirala u Šakiru! Kockareva provocira na Instagramu, skinula se pa zamešala zadnjicom: Pogledajte njeno vrelo…

KIJA se maskirala u Šakiru! Kockareva provocira na Instagramu, skinula se pa zamešala zadnjicom: Pogledajte njeno vrelo…

Kurir 01.11.2020
Kristina Kija Kockar pokazala je svima kako se sredila za žurku povodom Noći veštica. Naime, ona je odlučila da se maskira u pevačicu Šakiru. Ona je zaigrala na kartu provokacije, pa je sve ostavila bez daha svojom pojavom. Naime, ona je na svom… »

Vesti dana »