Povezane vesti

Eksplodirala korona među javnim ličnostima u Srbiji: "Izjeda me jer ne znam ko me je zarazio"

Eksplodirala korona među javnim ličnostima u Srbiji: "Izjeda me jer ne znam ko me je zarazio"

Telegraf 01.11.2020
Pojedini imaju temperaturu, jaku upalu pluća, dok neki nemaju nijedan simptom. U poslednjih nekoliko dana pojedine poznate ličnosti zarazile su se korona virusom, koji je, kako izgleda, eksplodirao među zvezdama u Srbiji. Vesna Čipčić (66), Milica… »
Vesna Čipčić zaražena korona virusom

Vesna Čipčić zaražena korona virusom

Telegraf 01.11.2020
Glumica se sada oseća dobro. Proslavljena glumica Vesna Čipčić (66) zaražena je korona virusom, prenosi portal Nova.rs. Izvor blizak glumici potvrdio je da je Vesna pozitivna na koronu, a navodi se i da se ona trenutno dobro oseća. Inače, osim… »
Žarko Laušević je smešten u bolnicu - glumac pozitivan na koronu

Žarko Laušević je smešten u bolnicu - glumac pozitivan na koronu

Noizz 01.11.2020
Proslavljeni domaći glumac Žarko Laušević (60) pozitivan je na korona virus. Laušević je 27. oktobra, smešten u bolnicu, na kovid odeljenje KBC Bežanijska kosa. Glumac se dobro oseća, nije životno ugrožen, komunikativan je i veseo, piše… »
Žarko Laušević se korona virusom zarazio na operaciji

Žarko Laušević se korona virusom zarazio na operaciji

Telegraf 01.11.2020
Glumac je zahvat imao 23. oktobra, a od 27. leži na kovid odeljenju KBC Bežanijska kosa. Proslavljeni glumac Žarko Laušević (60) zaražen je korona virusom, zbog čega je od 27. oktobra na kovid odeljenju KBC Bežanijska kosa. Kako nezvanično… »

Vesti dana »