Povezane vesti

Nataša je rekla da sam se udala za dedu: Didi j potkačila Bekvalčevu, pa pomenula i Gogu Sekulić

Nataša je rekla da sam se udala za dedu: Didi j potkačila Bekvalčevu, pa pomenula i Gogu Sekulić

Mondo 01.11.2020
Odgovorila na prozivke, a evo i za koga je imala samo reči hvale. Odgovorila na prozivke, a evo i za koga je imala samo reči hvale. Pevačica Dijana Didi Janković progovorila je o koleginicama iz Srbije i istakla da ne prati domaću javnu scenu. Ona je… »
Didi Janković otkrila detalje braka: Kontrolišem muža, jako sam ljubomorna! A evo šta kaže o sponzorušama (Kurir…

Didi Janković otkrila detalje braka: Kontrolišem muža, jako sam ljubomorna! A evo šta kaže o sponzorušama (Kurir…

Kurir 01.11.2020
Pevačica Dijana Didi Janković ovonedeljni je gost emisije " Sceniranje" koja se emtiuje na Kurir televiziji. Ona je tom prilikom govorila o svojoj muzičkoj karijeri kojoj godinama gradi izvan granica naše zemlje, o životu u Americi, kao i o svojoj… »
Kada bi me muž prevario, digla bih sve u vazduh! Didi Janković javno zapretila mužu u Sceniranju!

Kada bi me muž prevario, digla bih sve u vazduh! Didi Janković javno zapretila mužu u Sceniranju!

Kurir 01.11.2020
Pevačica Dijana Janković, poznatija kao Didi J ovonedeljni je gost emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji. Ona je prokomentarisala situaciju u kojoj se našla njena koleginica Ljupka Stević koja je razlupala partneru automobile zbog prevare. Tom… »

Vesti dana »