Povezane vesti

Nikada nisam tražio da govorim na sahrani Amfilohija: Aleksandar Vučić o svom odlasku u Podgoricu!

Nikada nisam tražio da govorim na sahrani Amfilohija: Aleksandar Vučić o svom odlasku u Podgoricu!

Mondo 02.11.2020
"Nema oko čijeg groba se nismo pobili" "Nema oko čijeg groba se nismo pobili" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je bila njegova odluka da ode u Podgoricu na sahranu mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija. " Želeo sam da odam… »
Vučić tvrdi da nije želeo da govori na sahrani Amfilohija

Vučić tvrdi da nije želeo da govori na sahrani Amfilohija

Beta 02.11.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas negirao da je tražio da govori na sahrani mitropolita Amfilohija u nedelju u Podgorici i dodao da ga to "nije zanimalo". Na konferenciji za novinare posle posebne sednice Vlade u u Palati Srbija, Vučić je… »
Poslednji razgovor predsednika i amfilohija bio drugačiji: Vučić otrkio šta mu je mitrpolit rekao

Poslednji razgovor predsednika i amfilohija bio drugačiji: Vučić otrkio šta mu je mitrpolit rekao

Srbija danas 02.11.2020
Upitan u kojoj meri se problem Kosova i Metohije može odraziti na razvoj ekonomije Srbije, Vučić je rekao da odnos ekonomije i Kosova značajnim delom međuuslovljen. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su njegov poslednji i… »
"Nikada nisam tražio da govorim na Amfilohijevoj sahrani: Vučić o detaljima odlaska u Podgoricu

"Nikada nisam tražio da govorim na Amfilohijevoj sahrani: Vučić o detaljima odlaska u Podgoricu

Telegraf 02.11.2020
- Nije bilo ni vreme ni mesto i ima mnogo bližih ljudi - kazao je on. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su njegov poslednji i pretposlednji razgovor sa mitropolitom Amfilohijem bili mnogo drugačiji od ranijih, jer mu je tada, kaže… »
"Rekao mi je da tek SAD razume moje muke": Vučić iskreno o poslednjoj poseti Amfilohiju

"Rekao mi je da tek SAD razume moje muke": Vučić iskreno o poslednjoj poseti Amfilohiju

Srbija danas 02.11.2020
Odgovarajući na pitanje novinara, predsednik Srbije odbacio je optužbe da se meša u formiranje vlade Crne Gore i istakao da on, da se pita, nikada ne bi prihvatio to što je sada prihvatio Demokratski front (DF). Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Stefanović: Odluka o odlasku na sahranu Amfilohiju nije bila laka, Vučić trebalo da govori

Stefanović: Odluka o odlasku na sahranu Amfilohiju nije bila laka, Vučić trebalo da govori

Danas 01.11.2020
Ministar odbrane Nebojša Stefanović kazao je večeras da odluka o odlasku državne delegacije Srbije na sahranu mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija ni u jednom trenutku „nije dovođena u pitanje“, da ta odluka „ipak nije bila laka“. On… »
Stefanović: Odluka o odlasku Vučića u Podgoricu nije bila laka, trebalo je da govori na sahrani mitropolita

Stefanović: Odluka o odlasku Vučića u Podgoricu nije bila laka, trebalo je da govori na sahrani mitropolita

Večernje novosti 01.11.2020
MINISTAR odbrane Srbije Nebojša Stefanović izjavio je večeras da odluka predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ode u Podgoricu na sahranu mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija nije bila laka jer je došla u složenom političkom trenutku… »

Vesti dana »