Povezane vesti
REM nije usvojio pravilnik koji ograničava rijaliti program
RTV 02.11.2020
BEOGRAD - Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) saopštio je da na današnjoj sednici nije usvojio Nacrt Pravilnika o vremenu prikazivanja rijaliti programa prinudnog okruženja na TV. REM je na svom sajtu saopštio da je usvojio Završni… »
Manojlović (UZUS): REM odbio predlog o ograničavanju emitovanja rijaliti programa
Novi magazin 02.11.2020
Presdsednik Udruženja za zaštitu ustavnosti i zakonitosti (UZUS) Savo Manojlović izjavio je da je Regulatorno telo za elektronske medije (REM) danas odbilo predlog o izglasavanju pravilnika kojim se ograničava emitovanje rijaliti programa posle 23 sata… »
UZUZ: Očekujemo da REM danas ograniči rijaliti
Danas 02.11.2020
Udruženje za zaštitu ustavnosti i zakonitosti (UZUZ) očekuje da Regulatorno telo za elektronske medije (REM) na današnjoj sednici usvoji nacrt Pravilnika kojim se zabranjuje emitovanje rijaliti programa do 23 časa. Bilo kakva drugačija odluka… »
Vesti dana »
Putevi Srbije upozoravaju vozače da bez preke potrebe ne idu na put – očekuju se ledena kiša i sneg
Serbian News Media pre 3 minutajoš 59 povezanih
Biće i nafte iz Družbe: Raspisan tender za izgradnju naftovoda između Mađarske i Srbije
B92 pre 2 satajoš 22 povezane
Broj poginulih u požaru u Kran-Montani porastao na 47, četiri državljana Srbije među povređenima
RTV pre 2 satajoš 58 povezanih
Ministarstvo prosvete: Studenti Megatrenda ne mogu da nastave studije na tom univerzitetu
Beta pre 1 satjoš 15 povezanih




