Povezane vesti

Kaže da sam ga nazvao kepecom: Palma o okršaju s Čukanovićem

Kaže da sam ga nazvao kepecom: Palma o okršaju s Čukanovićem

Nova 02.11.2020
Dragan Marković Palma bio je gost jutarnjeg programa na TV "Prva", kod voditelja Filipa Čukanovića i tom prilikom ga oborio na pod - bukvalno. Palma je u razgovoru za Nova.rs objasnio da je isprva došlo do nesporazuma, te da je voditelj prvo pomislio… »
Ima da poruči jedno, evo kako se oseća: Filip Čukanović se oglasio nakon što ga je Palma oborio na pod u emisiji uživo

Ima da poruči jedno, evo kako se oseća: Filip Čukanović se oglasio nakon što ga je Palma oborio na pod u emisiji uživo

Blic 02.11.2020
O sceni koja se jutros dogodila u jutarnjem programu "Prve" cela Srbija bruji na društvenim mrežama. Filipa Čukanovića je u programu uživo Dragan Marković Palma oborio na pod, dok mu je pokazivao koje borilačke veštine praktikuje, a sada se ovim… »
Palma usred jutarnjeg programa oborio voditelja na pod

Palma usred jutarnjeg programa oborio voditelja na pod

Nova 02.11.2020
Dragan Marković Palma bio je gost jutarnjeg programa na TV "Prva", kod voditelja Filipa Čukanovića i tom prilikom ga oborio na pod. Bukvalno. Palma je između ostalog govorio o tome kako održava kondiciju redovnim treninzima, a onda ga je voditelj u… »
Palma oborio čukanovića! "Obrisao patos" voditeljem jutarnjeg programa, posle mu se izvinio (video)

Palma oborio čukanovića! "Obrisao patos" voditeljem jutarnjeg programa, posle mu se izvinio (video)

Mondo 02.11.2020
Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma gostovao je u Jutarnjem programu televizije Prva. Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma gostovao je u Jutarnjem programu televizije Prva. Marković je tokom gostovanja u jutarnjem programu govorio… »
Palma za 2 sekunde "patosirao" voditelja jutarnjeg, on unezveren ponavljao: "Živ sam, živ sam!"

Palma za 2 sekunde "patosirao" voditelja jutarnjeg, on unezveren ponavljao: "Živ sam, živ sam!"

Telegraf 02.11.2020
Dragan Marković rešio da u programu uživo pokaže znanje borilačkih veština, pa demonstrirao sve na Filipu Čukanoviću. Političar Dragan Marković Palma jutros je bio gost jutarnjeg programa na TV "Prva", kod voditelja Filipa Čukanovića, a tom… »
(Video) Palma oborio voditelja jutarnjeg na pod: Neočekivana scena u programu uživo: "Bio sam primoran!"

(Video) Palma oborio voditelja jutarnjeg na pod: Neočekivana scena u programu uživo: "Bio sam primoran!"

Blic 02.11.2020
Političar Dragan Marković Palma jutros je bio gost jutarnjeg programa na TV "Prva", kod voditelja Filipa Čukanovića, a tom prilikom dogodila se neočekivana situacija. Palma je, između ostalog, govorio o tome kako kondiciju održava redovnim… »

Vesti dana »