Povezane vesti

Nakon priče da je i on opštio sa Kijom, oglasio se Stefan Karić: Sve su one sa nekim bile, a sad se brane!

Nakon priče da je i on opštio sa Kijom, oglasio se Stefan Karić: Sve su one sa nekim bile, a sad se brane!

Mondo 02.11.2020
Vuk Mob pričao da je i on imao nešto više sa pevačicom, evo šta Karić kaže! Vuk Mob pričao da je i on imao nešto više sa pevačicom, evo šta Karić kaže! Nakon što je Vuk Mob u Zadruzi priznao da je bio intiman sa Kijom Kockar, otkrio je i da… »
Sloba se oglasio nakon priča da je Kija bila sa trojicom za 7 dana: Pevač nakon napada Vuka Moba imao da poruči samo jedno!

Sloba se oglasio nakon priča da je Kija bila sa trojicom za 7 dana: Pevač nakon napada Vuka Moba imao da poruči samo jedno!

Kurir 02.11.2020
Otkako je Vuk Mob izneo šokantne detalje o romansi sa Kijom Kockar i nakon njihovog verbalnog obračuna, u "Zadruzi" je turbulentno. Naime, reper je izjavio da je Kija bila sa njim i Slobom Radanovićem, kao i Stefanom Karićem za nedelju dana, pevačica… »
Ne znam šta je sa devojkama danas! Stefan Karić otvoreno o vezi sa Kijom, a onda je spomenuo i Vuka Moba: Nema razloga da…

Ne znam šta je sa devojkama danas! Stefan Karić otvoreno o vezi sa Kijom, a onda je spomenuo i Vuka Moba: Nema razloga da…

Kurir 02.11.2020
Velika pompa se podigla kada je reper Vuk Mob u "Zadruzi" rekao da se Kristina Kija Kockar paralelno bila sa njim, Stefanom Karićem i Slobom Radanovićem, zbog čega se pevačica osetila uvređenom, te se verbalno obračunala sa reperom. Povodom ove teme… »
Vuče, uštedela sam ti 10.000 €! Kija Kockar progovorila o vezi sa Vukom Mobom! Tvrdi da se ovo nije desilo! (video)

Vuče, uštedela sam ti 10.000 €! Kija Kockar progovorila o vezi sa Vukom Mobom! Tvrdi da se ovo nije desilo! (video)

Kurir 02.11.2020
Kristina Kija Kockar je priznala da je pre dve godine bila u vezi sa reperom Vukom Mobom. Pevačica se telefonom uključila u rijaliti kako bi se suočila sa bivšim ljubavnikom. Rijaliti zvezda je u prvi mah sve oštro demantovala, da bi tek na kraju pod… »

Vesti dana »