Povezane vesti

Uhapšen islamista u Lincu, preminula i 5. žrtva: Albanac kupio oružje proizvedeno u Kragujevcu?

Uhapšen islamista u Lincu, preminula i 5. žrtva: Albanac kupio oružje proizvedeno u Kragujevcu?

Telegraf 03.11.2020
Strah ne jenjava od jutros na ulicama Beča. U terorističkom napadu u centru Beča preminulo je najmanje pet osoba. Do sada su preminula tri muškarca i dve žene. Sinoć je ubijen i napadač, inače terorista albanskog porekla. Policija je potvrdila da… »
Beč posle napada - oglasili se pilerovi: Vlada strah, ljudi ne znaju šta može iza ćoška da ih sačeka! (video)

Beč posle napada - oglasili se pilerovi: Vlada strah, ljudi ne znaju šta može iza ćoška da ih sačeka! (video)

Mondo 03.11.2020
Braća Danijel i Darko Piler, violinisti koji su odneli prvu pobedu u emisiji Ja imam talenat, komentarišu dešavanja u Beču nakon stravičnih terorističkih napada. Braća Danijel i Darko Piler, violinisti koji su odneli prvu pobedu u emisiji Ja imam… »
Pilerovi uživo sa mesta terorističkog napada: U Beču se oseća strah, ljudi se bukvalno okreću (kurir televizija)

Pilerovi uživo sa mesta terorističkog napada: U Beču se oseća strah, ljudi se bukvalno okreću (kurir televizija)

Kurir 03.11.2020
Braća Danijel i Darko Piler posle školovanja na muzičkim akademija u Beču, poslednjih nekoliko godina žive i rade u austrijskoj prestonici. Carski grad je doživeo sudbinu drugih evropskih metropola koje su napali teroristi, a u pucnjavi je stradalo… »
"Ulice su prazne, ljudi su u panici": Nemanja koji živi i radi u Beču tvrdi da teroristi nisu slučajno napali baš u…

"Ulice su prazne, ljudi su u panici": Nemanja koji živi i radi u Beču tvrdi da teroristi nisu slučajno napali baš u…

Blic 03.11.2020
Dan posle terorističkog napada ulice glavnog grada Austrije su uglavnom prazne, a njegovi uspaničeni građani od svojih kuća prate informacije o akciji hapšenja napadača i njihovih saučesnika. Bečlije, prenosi za „Blic“ Nemanja Jolić, Srbin… »
Beč postao grad duhova: Ulice posle napada puste, vide se samo specijalci! Teroristi nisu slučajno napali baš u ponedeljak…

Beč postao grad duhova: Ulice posle napada puste, vide se samo specijalci! Teroristi nisu slučajno napali baš u ponedeljak…

Kurir 03.11.2020
Dan posle terorističkog napada u centru Beča, ulice su uglavnom prazne, a građani su u velikom broju ostali kod kuće. Na ulicama se može videti tek po koji prolaznik, ali zato specijalci sa dugim cevima patroliraju gradom. Grad su nadletali… »
Srbi iz Beča za kurir Slutili smo da će se nešto desiti, evo i zašto: Među ubijenima i konobarica postoji još napadača…

Srbi iz Beča za kurir Slutili smo da će se nešto desiti, evo i zašto: Među ubijenima i konobarica postoji još napadača…

Kurir 03.11.2020
U terorističkom napadu u Beču, kod sinagoge u središtu grada, prema poslednjim informacijama ima najmanje 15 ranjenih, a policija je potvrdila da su 4 osobe preminule. Ubijen je i jedan napadač, a potvrđeno je i da je do pucnjave došlo na šest… »
Srpski maneken koji živi u Beču posle terorističkog napada: "Bio sam na trčanju kad se desio udar, nekako sam uspeo da se…

Srpski maneken koji živi u Beču posle terorističkog napada: "Bio sam na trčanju kad se desio udar, nekako sam uspeo da se…

Blic 03.11.2020
U napadu koji se sinoć dogodio u centru Beča ubijene su najmanje tri osobe, a više je povređeno u pucnjavi za koju je policija potvrdila da je reč o terorističkom napadu. Nakon događaja koji je potresao svet za "Blic" se oglasio Rade Lazić, srpski… »
Crno jutro osvanulo u Beču! Naš čovek priča: Na ulicama vlada strah, ljudi polako kreću na posao... (foto)

Crno jutro osvanulo u Beču! Naš čovek priča: Na ulicama vlada strah, ljudi polako kreću na posao... (foto)

Mondo 03.11.2020
Najmanje četiri osobe su ubijene, a više ranjeno u terorističkom napadu u centru Beča u blizini sinagoge. Najmanje četiri osobe su ubijene, a više ranjeno u terorističkom napadu u centru Beča u blizini sinagoge. U Beču se, nakon terorističkog… »
Četiri žrtve terorističkih napada u Beču, ubijen i napadač simpatizer Islamske države

Četiri žrtve terorističkih napada u Beču, ubijen i napadač simpatizer Islamske države

Glas Zaječara 03.11.2020
U napadu u centru Beča ubijene su četiri osobe, poslednji je bilans policije. Ranjeno je 17 osoba od kojih šest teže. Policija je ubila i jednog napadača za koga je saopštila da je „simpatizer“ džihadističke organizacije Islamska država… »
Povećao se broj žrtava terorističkog napada u Beču - još jedna žena jutros podlegla povredama

Povećao se broj žrtava terorističkog napada u Beču - još jedna žena jutros podlegla povredama

Telegraf 03.11.2020
Još jedna žrtva preminula jutros na klinici. Broj osoba koje su poginule u sinoćnjem terorističkom napadu u Beču povećao se jutros na četiri. Kako je potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova, jedna žena starosti između 40 i 50 godina… »
U Beču danas vlada strah: "Nije prijatno znati da je grad u kojem živote postao meta terorista"

U Beču danas vlada strah: "Nije prijatno znati da je grad u kojem živote postao meta terorista"

Telegraf 03.11.2020
Saša Božinović kaže da se od jutros pune ulice Beča sa ljudima koji odlaze na posao, ali da se oseća napetost i neverica šta se dogodilo. U Beču se, nakon sinoćnjeg terorističkog napada u kojem su stradale četiri osobe, i ubijen jedan napadač… »
Svedočenje Srbina iz Beča: U gradu je pakao, sve je blokirano i zatvoreno - na desetine je mrtvih i povređenih!

Svedočenje Srbina iz Beča: U gradu je pakao, sve je blokirano i zatvoreno - na desetine je mrtvih i povređenih!

Večernje novosti 02.11.2020
TERORISTIČKI napad u Beču počeo je na više lokacija, a zvanično je potvrđeno da se napad dogodio na čak šest mesta u gradu. - Na desetine je mrtvih i povređenih... - ovako je posvedočio Srbin koji je prisustvovao strašnim scenama u glavnom… »

Vesti dana »