Povezane vesti

Srbin iz Beča: Verovali smo da živimo u najsigurnijem gradu

Srbin iz Beča: Verovali smo da živimo u najsigurnijem gradu

Nova 03.11.2020
Pejzažni arhitekta Miroslav Stojanović, koji živi u Beču, rekao je u jutarnjem programu "Probudi se" da je policija i dalje u većem delu centra Beča, te da se i dalje traga za najmanje jednim ili više terorista. On je rekao da je sve sinoć… »
"Mislili smo da živimo u najbezbednijem gradu.: Do sinoć" Srbin iz Beča za "Blic" o noći užasa i danu posle

"Mislili smo da živimo u najbezbednijem gradu.: Do sinoć" Srbin iz Beča za "Blic" o noći užasa i danu posle

Blic 03.11.2020
- Mi u Beču živimo u zaista realnom uverenju da se nalazimo u najbezbednijem gradu na svetu. Što Beč zaista i jeste bio. Do sinoć - ispričao je Mikan Stojanović, Srbin iz austrijske prestonice u kojoj se sinoć desio krvavi teroristički napad, za… »
Student iz Beča za Nova.rs: To sam mogao da budem ja

Student iz Beča za Nova.rs: To sam mogao da budem ja

Nova 03.11.2020
Student Marko B. koji živi i radi u Beču rekao je za Nova.rs da su ljudi šokirani i preplašeni posle serije terorističkih napada u centru austrijske prestonice. Juče je bio poslednji dan kada su restorani bili otvoreni pre lokdauna. Šef restorana… »
Srbin iz Beča: Sve izgledalo opsadno, verovali da živimo u najsigurnijem gradu

Srbin iz Beča: Sve izgledalo opsadno, verovali da živimo u najsigurnijem gradu

N1 Info 03.11.2020
Direktor Centra za geostrateška istraživanja i terorizam Miroslav Stojanović, koji živi u Beču, rekao je u jutarnjem programu Nove S "Probudi se" da je policija i dalje u većem delu centra Beča, te da se i dalje traga za najmanje jednim ili više… »

Vesti dana »