Povezane vesti
Jezivih 30 sekundi koje će kraljevčani pamtiti dok su živi: Deset godina od razornog zemljotresa (foto)
Blic 03.11.2020
Danas se navršava okruglo deset godina od razornog zemljotresa koji je pogodio područje Kraljeva. Potres je bio jačine 5,4 stepeni po Rihterovoj skali, a pričinjena je i velika materijalna šteta koja se tada procenjivala na oko 2,5 milijarde dinara, a… »
Deset godina od razornog zemljotresa koji je pogodio Kraljevo
RTS 03.11.2020
Navršilo se deset godina od razornog zemljotresa koji je je pogodio Kraljevo. U noći između 2. i 3. novembra okolinu Kraljeva je pogodio zemljotres jačine 5,4 jedinice Rihterove skale u kojem su stradale dve osobe, a oko 200 ljudi je zadobilo lakše… »
Decenija od noći koju Kraljevčani ne zaboravljaju
Nova 03.11.2020
Kraljevo je na današnji dan pre 10 godina pogodio razoran zemljotres. Potres jačine 5,4 stepena Rihterove skale, napravio je veliku štetu. Nažalost, jedan bračni par je nastradao, kada se krov urušio na njih dok su spavali, a pedesetak osoba je lakše… »
Vesti dana »

Direktorka Pete beogradske gimnazije: Intenzivno radimo na normalizaciji nastave
N1 Info pre 5 satijoš 35 povezanih

Evroposlanici: Studenti zaslužuju nagradu Saharov, bore se za prave, evropske vrednosti
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih