Povezane vesti

Osim sjajnih lopti, Kanga ‘deli’ i modne savete: Gabonac ‘obukao’ mladog Erakovića, njegov stajling je potpuni hit…

Osim sjajnih lopti, Kanga ‘deli’ i modne savete: Gabonac ‘obukao’ mladog Erakovića, njegov stajling je potpuni hit…

Hot sport 03.11.2020
Izgleda da mu je Kanga stilista. Jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde Gelor Kanga, osim po svojim fudbalskim kvalitetima, poznat je i po ekscentričnim modnim izletima. PROČITAJTE JOŠ: POZNATO JE KAKO JE DOŠLO DO ČUVENOG NADIMKA: Dejan… »
Stanković otkrio zašto nadimak mister: Za sve su krivi Italija i Radomir Antić

Stanković otkrio zašto nadimak mister: Za sve su krivi Italija i Radomir Antić

Večernje novosti 03.11.2020
DEJAN Stanković je od fudbalera Crvene zvezde imao jedan poseban zahteva na startu svog mandata na klupi crveno-belih, a to je da ga oslovljavaju sa "mister". Odakle baš i zbog čega taj nadimak trener šampiona Srbije je otkrio u razgovoru za… »
Kao da je sastavljen od lego kockica: Da li je ovo najčudniji ili najružniji stadion – trebalo je da bude čudo…

Kao da je sastavljen od lego kockica: Da li je ovo najčudniji ili najružniji stadion – trebalo je da bude čudo…

Hot sport 03.11.2020
Mnogi stadioni koji su se u prošlosti gradili, svojevremeno su bili čudo arhitekture, da bi vreme pokazalo da nije baš tako. Jedan od takvih stadiona jeste Mabato, stadion koji je sagrađen 1981. godine u Mafikengu u Južnoj Africi. Ovaj stadion… »
Poznato je kako je došlo do čuvenog nadimka: Dejan Stanković je objasnio zbog čega od igrača traži da ga zovu…

Poznato je kako je došlo do čuvenog nadimka: Dejan Stanković je objasnio zbog čega od igrača traži da ga zovu…

Hot sport 03.11.2020
Treneri u Srbiji često se nazivaju sa ‘šefe’, dok na ‘Marakani’ fudbaleri svog stratega oslovljavaju sa ‘Mister’. Kako je došlo do ovog nadimka, objasnio je golman Crvene zvezde Milan Borjan. On ističe da je to zapravo bio zahtev Dejana… »
Igrači odmah prihvatili da me zovu "Mister": Stanković objasnio zbog čega je tražio ovaj nadimak!

Igrači odmah prihvatili da me zovu "Mister": Stanković objasnio zbog čega je tražio ovaj nadimak!

Mondo 03.11.2020
"Zvezda je jedina moja ambicija i moja preokupacija. Zaista nimalo ne razmišljam o dalekoj budućnosti". "Zvezda je jedina moja ambicija i moja preokupacija. Zaista nimalo ne razmišljam o dalekoj budućnosti". Još od prvog treninga sa fudbalerima… »

Vesti dana »