Povezane vesti

"Svi moji prijatelji su branili nasilnika": Srpska manekenka iznela nove detalje nakon što je optužila bivšeg da ju je…

"Svi moji prijatelji su branili nasilnika": Srpska manekenka iznela nove detalje nakon što je optužila bivšeg da ju je…

Blic 03.11.2020
Manekenka Sandra Obradović u maju ove godine našla se u centru pažnje javnosti, kada je optužila tadašnjeg partnera V.B. da ju je zlostavljao i oduzeo sedmomesečnog sina. Dečak je sada sa Sandrom, a ona je jutros gostujući u jutarnjem programu na… »
Strah je ostao! Sandra Obradović ponovo progovorila o nasilju i poslala poruku svim ženama

Strah je ostao! Sandra Obradović ponovo progovorila o nasilju i poslala poruku svim ženama

Mondo 03.11.2020
Manekenka je poručila da žena ne treba da trpi, već da prijavi svaki vid nasilja! Manekenka je poručila da žena ne treba da trpi, već da prijavi svaki vid nasilja! Manekenka Sandra Obradović je u maju 2019. godine prijavila tadašnjeg partnera za… »
Sandra Obradović - potresna ispovest! Ostale su mi posledice!

Sandra Obradović - potresna ispovest! Ostale su mi posledice!

Svet plus 03.11.2020
Posle svega kroz šta je prošla, rešila je da krene dalje, ali i ohrabri sve žene koje prolaze kroz situaciju sličnu njenoj. Sandra Obradović - potresna ispovest! Ostale su mi posledice! Manekenka Sandra Obradović u maju prošle godine prijavila je… »

Vesti dana »