Povezane vesti

Voditelj TV Prva doživeo saobraćajku: "Dobro sam, ugruvan sam, modar, ponegde sa podlivima"

Voditelj TV Prva doživeo saobraćajku: "Dobro sam, ugruvan sam, modar, ponegde sa podlivima"

Telegraf 03.11.2020
- Mnogo je važno da su svi dobro - napisao je voditelj Miloš Urošević. Voditelj televizije Prva Miloš Urošević se oglasio na svom Instagramu i otkrio da je imao saobraćajnu nesreću. On je nije hteo da navede gde se saobraćajka desila, ali je… »
Voditelj Miloš Urošević imao je saobraćajku! (FOTO)

Voditelj Miloš Urošević imao je saobraćajku! (FOTO)

Svet plus 03.11.2020
Voditelj Miloš Urošević imao je saobraćajku, te se odmah obratio svojim pratiocima i pokazao fotografije sa lica mesta. - DOBRO SAM! Svi su dobro! Važno je da pročitate do kraja. Nije nesmotrenost, nije prekomerna brzina, nisu uslovi puta, nije… »
Motorom u auto: Srpski voditelj imao saobraćajku! (foto)

Motorom u auto: Srpski voditelj imao saobraćajku! (foto)

Mondo 03.11.2020
Voditelj Miloš Urošević imao saobraćajku! Voditelj Miloš Urošević imao saobraćajku! Voditelj Miloš Urošević bio je na motoru kada se sudario sa automobilom. Urošević se ubrzo nakon nesreće oglasio na Instagramu i pratiocima poručio da je… »
Fotografije sa lica mesta: Srpski voditelj imao saobraćajku

Fotografije sa lica mesta: Srpski voditelj imao saobraćajku

Nova 03.11.2020
Srpski voditelj Miloš Urošević imao je saobraćajnu nezgodu, nakon koje se oglasio na svom Instagram profilu. Naime, Miloš je objavio fotografije sa lica mesta na kojima se vidi da je motor smrskan, dok je automobil uništen. “Dobro sam. Svi su… »

Vesti dana »