Povezane vesti

Za istoriju, Tadićeva simultanka odvela Ajaks u veličanstveni "Klub 700"!

Za istoriju, Tadićeva simultanka odvela Ajaks u veličanstveni "Klub 700"!

Sportske.net 04.11.2020
Srbin obeležio meč u Danskoj. Bilo je pitanje hoće li kapiten Ajaksa Dušan Tadić nastupiti u trećem kolu grupne faze Lige šampiona protiv Mitjilanda, a na kraju je on ispisao istoriju slavnog kluba iz Amsterdama. Reprezentativac Srbije je u Danskoj… »
Tadić za SK: Nisam znao za 700. gol

Tadić za SK: Nisam znao za 700. gol

N1 Info 04.11.2020
Kroz testove na koronu, strahove, neizvesnost... Sve to prošao je Ajaks, s maestrom Dušanom Tadićem na čelu, da bi u Danskoj uzeo ono što mu pripada – 2:1 protiv Mitjilenda u trećem kolu grupne faze Lige šampiona. Srpski reprezentativac bio je… »
Amsterdam slavi Dušana: Tadić je junak Kopljanika posle nove pobede – ‘u četiri popodne sam saznao da ću igrati’

Amsterdam slavi Dušana: Tadić je junak Kopljanika posle nove pobede – ‘u četiri popodne sam saznao da ću igrati’

Hot sport 04.11.2020
Srpski inernaciolanac odigrao je još jednu odličnu partiju u dresu Ajaksa, a malo je nedostajalo da ne nastupi za svoj tim u meču trećeg kola Lige šampiona u Danskoj. ‘Desetka’ Kopljanika je u ponedeljak bila pozitivna na testu na korona virus… »
Heroj Ajaksa Tadić: U četiri popodne sam saznao da ću igrati

Heroj Ajaksa Tadić: U četiri popodne sam saznao da ću igrati

Nova 04.11.2020
Na krilima Dušana Tadića Ajaks je izvojevao važnu pobedu u Danskoj protiv Midtjilanda - 2:1 (2:1) u 3. kolu Lige šampiona. Okršaj Holađana i Danaca imao je nesvakidašnju uvertiru, s obzirom na to da Skandinavci provobitno nisu dali dozvolu Tadiću… »
Petarda liverpula: Realu prva pobeda, Ajaks slavio na pogon Dušana Tadića (video)

Petarda liverpula: Realu prva pobeda, Ajaks slavio na pogon Dušana Tadića (video)

Večernje novosti 03.11.2020
Preostalih šest mečeva u Ligi šampiona je odigrano. Najuzbudljivije bilo je u Bergamu gde je Liverpul počastio domaćina "petardom" Dušan Tadić je Ajaks vodio do pobede, asistencijom i golom. Ajaks je meč rešio za 13 minuta. Antoni je bio strelac… »
Kakav majstor, kakva legenda! Dušan Tadić za samo 13 minuta ispisao istoriju Ajaksa - postigao neuobičajen gol, pa upisao…

Kakav majstor, kakva legenda! Dušan Tadić za samo 13 minuta ispisao istoriju Ajaksa - postigao neuobičajen gol, pa upisao…

Sportal blic 03.11.2020
Bilo je pitanje da li će uopšte igrati protiv MIdtjilanda (zbog korona virusa naknadno stigao u Dansku), a ne samo da je igrao već je i ispisao istoriju. Sjajno veče za Dušana Tadića koji je postigao ujedno i istorijski gol za Ajaks ove večeri… »

Vesti dana »