Povezane vesti

Lučić: Period u Partizanu najsrećniji u životu i karijeri

Lučić: Period u Partizanu najsrećniji u životu i karijeri

Mozzart sport 04.11.2020
"Kao mlad igrač, kao ruki, igrao sam u rodnom gradu pred neverovatnim navijačima" Bajern iz Minhena 6. novembra dočekuje Crvenu zvezdu, a to će ujedno biti posebna utakmica za Vladimira Lučića, momka koji se afirmisao u Partizanu. On je pričao za… »
Partizan sinonim za ljubav: Lučić pred Zvezdu pričao o crno-belima!

Partizan sinonim za ljubav: Lučić pred Zvezdu pričao o crno-belima!

Mondo 04.11.2020
Zna odakle je došao iako je daleko stigao. Zna odakle je došao iako je daleko stigao. Srpski košarkaš Vladimir Lučić blista u minhenskom Bajernu. Reprezentativac Srbije u nemačkom klubu beleži sjajne partije, dobar skor, bio je i MVP Evrolige, a… »
Vladimir Lučić: Vreme provedeno u Partizanu najsrećniji je period u mom životu

Vladimir Lučić: Vreme provedeno u Partizanu najsrećniji je period u mom životu

Večernje novosti 04.11.2020
SRPSKI košarkaš Vladimir Lučić kaže da mu je najsrećniji period u karijeri bio onaj u Partizanu. "Ovo mi je peta sezone u Bajernu i slobodno mogu da kažem da se u Minhenu osećam kao kod kuće. Period koji sam proveo u Partizanu je bio najsrećniji… »
To je bila čista ljubav: Uoči utakmice sa Zvezdom, Vladimir Lučić se prisetio perioda kada je nosio crno-beli dres!

To je bila čista ljubav: Uoči utakmice sa Zvezdom, Vladimir Lučić se prisetio perioda kada je nosio crno-beli dres!

Hot sport 04.11.2020
Košarkaši Bajerna u sledećem kolu Evrolige sastaće se sa Crvenom zvezdom. Jedan od najboljih igrača u timu Bavaraca, i bivši košarkaš Partizana Vladimir Lučić govorio je o svojim počecima, kao i periodu koji je proveo u Partizanu… – Ovo mi… »

Vesti dana »