Povezane vesti

„Đoković je sam sebi najveći neprijatelj“

„Đoković je sam sebi najveći neprijatelj“

Vesti online 04.11.2020
Novak Đoković imao je prilično turbulentnu 2020. godinu, svašta mu se izdešavalo, a to je bilo i tema komentara čuvenog teniskog stručnjaka Pola Alakona. Prvi reket sveta je ove organizovao „Adrija tur“ u sred pandemije, gde je buknuo… »
Đoković je sebi najveći neprijatelj, sam je kriv za nesreću! Bivši Federerov trener oštro o Novaku

Đoković je sebi najveći neprijatelj, sam je kriv za nesreću! Bivši Federerov trener oštro o Novaku

Mondo 04.11.2020
Maler koji prati Novaka Đokovića broj jedan tema u tenisu. Maler koji prati Novaka Đokovića broj jedan tema u tenisu. Od početka sezone najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je četiri titule i ponosno drži prvo mesto na ATP listi, ali to… »
Bivši trener RODžERA Federera: Novak je sam sebi najveći neprijatelj!

Bivši trener RODžERA Federera: Novak je sam sebi najveći neprijatelj!

Večernje novosti 04.11.2020
NOVAK Đoković imao je prilično turbulentnu 2020. godinu, svašta mu se izdešavalo, a to je bilo i tema komentara čuvenog teniskog stručnjaka Pola Alakona. Bivši trener Pita Samprasa i Rodžera Federera je dao intervju za "Tennis channel" u kom je… »
“Đoković je van terena sebi najveći protivnik”

“Đoković je van terena sebi najveći protivnik”

Nova 04.11.2020
Pol Anakon, poznati teniski stručnjak, smatra da je Novak Đoković u 2020. napravio dosta poteza van terena koji mu nisu išli u prilog. Đoković je na odličnom putu da godinu završi kao broj jedan, ima odličan skor u ovoj sezoni i izjednačiće… »

Vesti dana »