Povezane vesti

"Deca kažu da je dosadna, trpeo sam pretnje ubistvom i prebijanjem": Muž Tanje Savić nastavlja da iznosi šok tvrdnje o…

"Deca kažu da je dosadna, trpeo sam pretnje ubistvom i prebijanjem": Muž Tanje Savić nastavlja da iznosi šok tvrdnje o…

Blic 05.11.2020
Tanja Savić već mesecima prolazi kroz životnu dramu, nakon što je njen muž Dušan Jovančević odveo njihove sinove u Australiju, a sada je i on odlučio da se javno oglasi. Nakon što je objavio njihove prepiske i optužio Tanju da je zanemarivala… »
Pretili su mi ubistvom, prebijanjem ruku i nogu! Muž Tanje Savić u šok ispovesti: Nestala je na 7 dana u BG, deca su bila…

Pretili su mi ubistvom, prebijanjem ruku i nogu! Muž Tanje Savić u šok ispovesti: Nestala je na 7 dana u BG, deca su bila…

Kurir 05.11.2020
Suprug Tanje Savić Dušan Jovančević odlučio je da prekine medijsku tišinu i ispriča svoju stranu priče. Pevačica se našala se u centru skandala nakon što je objavila da je njen suprug Dušan Jovančević odveo njihove sinove u Australiju, kako… »
Škola zvala policiju: Oglasio se muž Tanje Savić - ugrizla je starijeg sina, učiteljice je odmah prijavile!

Škola zvala policiju: Oglasio se muž Tanje Savić - ugrizla je starijeg sina, učiteljice je odmah prijavile!

Mondo 05.11.2020
Skandalozne tvrdnje Dušana Jovančevića. Skandalozne tvrdnje Dušana Jovančevića Pevačica Tanja Savić potresla je domaću javnost kada je iznela detalje svog trenutnog odnosa sa suprugom Dušanom Jovančevićem, koji je pre nekoliko meseci sa… »
Muž Tanje Savić neće više da ćuti: "Ona ima poremećaj koji krije, ujela je sina! Decu je ostavljala samu, a nisu bili ni…

Muž Tanje Savić neće više da ćuti: "Ona ima poremećaj koji krije, ujela je sina! Decu je ostavljala samu, a nisu bili ni…

Blic 04.11.2020
Već mesecima unazad jedna od glavnih tema u javnosti jeste odnos pevačice Tanje Savić sa njenim mužem Dušanom Jovančevićem, koji je na početku epidemije korona virusa u Srbiji odveo njihove sinove u Australiju. Tanja Savić je tvrdila da nije… »

Vesti dana »