Povezane vesti
U KC Niš se dnevno broj prijema povećava za 100 odsto; U Vranju 50 pozitivnih na koronu
RTV 05.11.2020
NIŠ - Pomoćnik direktora Kliničkog centra Niš Radmilo Janković izjavio je danas da je u KC Niš hospitalizovano 110 kovid pacijenata, da je na jedinici intenzivne nege 18 pacijenata, a 12 na mehaničkoj ventilaciji. Janković je za RTS rekao da je situacija… »
U KC Niš dnevni broj prijema raste za 100 odsto
Nova 05.11.2020
Pomoćnik direktora Kliničkog centra Niš Radmilo Janković izjavio je danas da je u KC Niš hospitalizovano 110 kovid pacijenata, da je na jedinici intenzivne nege 18 pacijenata, a 12 na mehaničkoj ventilaciji. Janković je za RTS rekao da je situacija u toj… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Sutra ujutru stiže prva sirova nafta za NIS, Rafinerija kreće sa radom 16. januara
RTV pre 2 satajoš 31 povezana
Štab za vanredne situacije: Srbija brže reagovala od Evrope, građani pozvani na strpljenje
In medija pre 1 satjoš 50 povezanih
Vanredna situacija u 10 opština, premijer Macut obilazi ugrožena područja
RTS pre 24 minutajoš 101 povezana
"Protesti će se ponavljati dok se ne reše materijalni uslovi, Reza Pahlavi može biti simbol promene": stručnjaci za Blic TV o sve većoj eskalaciji u Iranu (video)
Blic pre 19 minutajoš 57 povezanih
Inflacija u 2025: Međugodišnja 2,7 odsto, prosečna godišnja 3,8 odsto
Vranje news pre 4 minutajoš 22 povezane


