Povezane vesti

Ova tri lica Albanaca Evropa neće zaboraviti: Žrtva, terorista i heroina koja se borila u Beču

Ova tri lica Albanaca Evropa neće zaboraviti: Žrtva, terorista i heroina koja se borila u Beču

Telegraf 05.11.2020
Albanski terorista ubio je četvoro ljudi, jedan od njih je mladi musliman albanskog porekla, dok se protiv njega borila još jedna Albanka. Albanski terorista Kujtim Fejzulaj ubio je četvoro ljudi u terorističkom napadu u ponedeljak uveče u Beču… »
"Šta da mu radim, sam je kriv": Šokantne reči dede teroriste iz Beča

"Šta da mu radim, sam je kriv": Šokantne reči dede teroriste iz Beča

Telegraf 05.11.2020
Deda teroriste koji je ubio ljude u Beču nimalo nije šokiran time što mu je unuk ubijen. Atentator Kujtim Fejzulaj (20), koji je u ponedeljak uveče u Beču u terorističkom napadu usmrtio četiri osobe, sam je kriv što je mrtav... Tako kaže njegov… »
Austrijski mediji: Terorista iz Beča obučavan u kampu u Severnoj Makedoniji

Austrijski mediji: Terorista iz Beča obučavan u kampu u Severnoj Makedoniji

RTS 05.11.2020
Atentator Kujtim Fejzulaj (20), koji je u ponedeljak uveče u Beču u terorističkom napadu usmrtio četiri osobe, nije bio "vuk samotnjak", već neko ko je tesno umrežen sa austrijskom islamističkom scenom, ističe bečki dnevnik "Esterajh". Esterajh… »
Albanski terorista, koji je ubio 4 ljudi u Beču, obučen na Balkanu?

Albanski terorista, koji je ubio 4 ljudi u Beču, obučen na Balkanu?

Telegraf 05.11.2020
Sada policija treba da reši i ko je obučio Fejzulaja da upotrebljava oružje, a tu postoje tragovi koji vode u Nemačku, odnosno jednog kampa za obuku terorista u Severnoj Makedoniji, gde je često putovao. Atentator Kujtim Fejzulaj (20), koji je u… »

Vesti dana »