Povezane vesti
Država izdala nove petogodišnje obveznice vrednosti pola milijarde
Nova ekonomija 05.11.2020
Uprava za javni dug objavila je da je održana nova aukcija petogodišnjih državnih obveznica Republike Srbije, sa kuponskom stopom od tri odsto, koje dospevaju 30. jula 2025. godine. Na aukciji, koja je održana 3. novembra, ukupan obim tražnje iznosio je… »
Još jedna aukcija petogodišnjih državnih obveznica Srbije
Danas 05.11.2020
Uprava za javni dug objavila je da je održana nova aukcija petogodišnjih državnih obveznica Republike Srbije, koje dospevaju 30. jula 2025. godine sa kuponskom stopom od tri procenta. Na aukciji, koja je održana 3. novembra, ukupan obim tražnje iznosio… »
Srbija se kroz obveznice zadužila za još 458 miliona dinara
Nova 05.11.2020
Srbija se, prodajom dinarskih državnih obveznica, u novembru zadužila za još 458,5 miliona dinara, što je oko 3,9 miliona evra. Kako je objavila Uprava za javni dug, 3. novembra održana je nova aukcija petogodišnjih državnih obveznica Republike Srbije… »
Vesti dana »
Prozivala Tuđmana i katoličku crkvu, dobijala otkaze, a svi je obožavali: Životna priča Vedrane Rudan
Mondo pre 10 minutajoš 17 povezanih
Ambasadorka: U potresu u Indoneziji poginulo 68 ljudi, ne zna se ima li povređenih državljana Srbije
N1 Info pre 50 minutajoš 11 povezanih
Danas ključna sednica o minimalcu: Vlada nudi 600, sindikati zahtevaju 650 evra
Politika pre 46 minutajoš 10 povezanih
Prolazno naoblačenje i pad temperature, ponegde pljuskovi: Toplo i dalje, do 31 stepen Celzijusa
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 9 povezanih




