Povezane vesti

Krivokapić saopštio predlog nove crnogorske vlade: Dritan Abazović iznenađen ponudom da bude ministar odbrane! Video

Krivokapić saopštio predlog nove crnogorske vlade: Dritan Abazović iznenađen ponudom da bude ministar odbrane! Video

Mondo 05.11.2020
Nakon što je objavljeno da je mandatar za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić objavio predloge ministra. Nakon što je objavljeno da je mandatar za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić objavio predloge ministra Lider Građanskog… »
Abazović iznenađen, Mandić očekuje nove izbore

Abazović iznenađen, Mandić očekuje nove izbore

RTS 05.11.2020
Dritan Abazović kaže da je iznenađen što je predložen za ministra odbrane, jer mandatar Zdravko Krivokapić nije imao nikakvu "specijalnu obavezu" ni prema njemu ni prema koaliciji "Crno na bijelo". Lider Nove srpske demokratije Andrija Mandić… »
Abazović: Neću biti prepreka ako neko bude sporio moj izbor

Abazović: Neću biti prepreka ako neko bude sporio moj izbor

Nova 05.11.2020
"Daje se šansa ljudima koji će svojom ekspertizom da daju doprinos. Lično bih imao korekcije što se tiče sastava Vlade, nisu ispoštovani svi principi, ali do kraja podržavam mandatara", rekao je Abazović nakon što je mandatar Zdravko Krivokapić… »
Šta se dešava u crnoj gori? Oglasio se Abazović nakon što ga je Krivokapić predložio za ministra odbrane

Šta se dešava u crnoj gori? Oglasio se Abazović nakon što ga je Krivokapić predložio za ministra odbrane

Srbija danas 05.11.2020
Lider Građanskog pokreta URA, kazao je da je iznenađen što je predložen za ministra odbrane. - Nikakvu specijalnu obavezu mandatar nema prema meni ni prema koaliciji "Crno na bijelo". Ako mandatar misli da mogu pomoći, spreman sam da se žrtvujem… »
Predstavnici srpskog naroda u crnoj gori su u drugom planu? Hitno se oglasili Mandić i Knežević

Predstavnici srpskog naroda u crnoj gori su u drugom planu? Hitno se oglasili Mandić i Knežević

Srbija danas 05.11.2020
Lider Nove srpske demokratije, i jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić kazao je da su se stvari "razbistrile". - Mnogo je trpio DF, mnogo je ružnih reči rečeno, kako smo gramzivi političari. Evo mandatar je ponudio spisak i poznajem… »

Vesti dana »