Povezane vesti

Tramp: Na prevaru pokušavaju da mi oduzmu drugi mandat

Tramp: Na prevaru pokušavaju da mi oduzmu drugi mandat

Nova 06.11.2020
Predsednik SAD Donald Tramp, tvrdio je bez dokaza da na prevaru pokušavaju da mu oduzmu drugi mandat, piše danas Glas Amerike. “Ukoliko računate legalne glasove, ja lagano pobeđujem, a ukoliko računate nelegalne, onda oni mogu da pokušaju da nam… »
Bajden se obratio iz svog štaba: Kada se završi glasanje, proglasiće nas pobednicima! Molim vas ljudi, ostanite smireni…

Bajden se obratio iz svog štaba: Kada se završi glasanje, proglasiće nas pobednicima! Molim vas ljudi, ostanite smireni…

Kurir 06.11.2020
Predsednički kandidat Džo Bajden je u četvrtak u obraćanju iz svog štaba u Vilmingtonu, u državi Delaver, rekao da se "svaki glas mora prebrojati" i zamolio američke državljane za strpljenje. Bajden se na konferenciji za novinare pojavio u… »
Tramp i njegov izborni štab, bez dokaza, iznose tvrdnje o izbornoj prevari

Tramp i njegov izborni štab, bez dokaza, iznose tvrdnje o izbornoj prevari

Glas Amerike 06.11.2020
BELA KUĆA — Prkosni predsednik SAD Donald Tramp tvrdio je bez dokaza da na prevaru pokušavaju da mu oduzmu drugi mandat. “Ukoliko računate legalne glasove, ja lagano pobeđujem”, rekao je predsednik Tramp. “Ukoliko računate nelegalne, onda oni… »
"Brojanje glasova će ubrzo biti završeno": Bajden samouveren: Ne sumnjam da ćemo uskoro proglasiti pobedu!

"Brojanje glasova će ubrzo biti završeno": Bajden samouveren: Ne sumnjam da ćemo uskoro proglasiti pobedu!

Blic 06.11.2020
Kamala Haris i ja smo zadovoljni trenutnim stanjem, osećamo se dobro iz sata u sat. Nemamo dilemu da onog trenutka kada se glasovi prebroje do kraja da ćemo senatorka i ja biti proglašeni pobednicima. Molim vas sve za strpljenje. Ovo je proces koji… »
Tramp: Ako brojite legalne glasove, glatko sam pobedio! (video)

Tramp: Ako brojite legalne glasove, glatko sam pobedio! (video)

Blic 06.11.2020
Ako brojite legalne glasove, glatko sam pobedio, ako brojite nelegalne, onda gubim - rekao je Donald Tramp još aktuelni predsednik i republikanski kandidat na izborima u SAD u obraćanju javnosti iz Bele kuće. On je rekao da su predviđali Bajdenovu… »
Tramp: Ne smemo da dozvolimo nikome da ućutka naše glasače

Tramp: Ne smemo da dozvolimo nikome da ućutka naše glasače

N1 Info 06.11.2020
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je u obraćanju javnosti u Beloj kući da "ako se broje legalni glasovi, on lako pobeđuje". "Ako brojite nelegalne glasove, mogu da pokušaju da nam ukradu izbore. Naš cilj je da zadržimo integritet izbora. Ne smemo… »

Vesti dana »