Povezane vesti

Nije sve idealno posle Genta, nepopravljivi Sanogo ponovo problem za Zvezdu!

Nije sve idealno posle Genta, nepopravljivi Sanogo ponovo problem za Zvezdu!

Sportske.net 06.11.2020
Postaje simptomatično... Crvena zvezda je sinoć upisala važnu pobedu u Ligi Evrope gde je savladan Gent u Beogradu sa 2:1. Ipak, to nije prošle bez određene cene koju će "crveno-beli" morati da plate. Seku Sanogo je zaradio žuti karton protiv… »
Trener Genta: Zvezda je veoma, veoma dobar tim, mi ćemo se boriti do kraja!

Trener Genta: Zvezda je veoma, veoma dobar tim, mi ćemo se boriti do kraja!

Hot sport 06.11.2020
Pomoćni trener Genta Peter Balet rekao je da je Crvena zvezda veoma dobar tim, a da njegovim fudbalerima neće biti lako u preostalim utakmicama Lige Evrope. Gent je izgubio od Zvezde sa 2:1 i posle tri kola ima sve poraze u Grupi L Lige Evropa. –… »
“Pitali me da li bih bio zadovoljan remijem sa Zvezdom…”

“Pitali me da li bih bio zadovoljan remijem sa Zvezdom…”

Nova 06.11.2020
Peter Balet, pomoćnik u stručnom štabu belgijskog Genta, rekao je da nije zadovoljan rezultatom u meču protiv Crvene zvezde. Pomoćni trener je vodio utakmicu, s obzirom na to da je šef stručnog štaba Vim de Deker pozitivan na koronavirus. Balet je… »
Trener Genta: Bio bih zadovoljan remijem

Trener Genta: Bio bih zadovoljan remijem

N1 Info 06.11.2020
Pomoćni trener belgijskog Genta Peter Balet koji je vodio ekipu protiv Crvene zvezde u Beogradu rekao je posle meča da nisu zadovoljni rezultatom i da je očekivao bolju partiju svog tima. Crveno-beli su u meču trećeg kola Grupe L savladali Gent… »
"Zvezda je veoma dobra, sledeći put pametnije": Belgijanci razočarani nakon poraza u Beogradu: Navijači su tražili od nas…

"Zvezda je veoma dobra, sledeći put pametnije": Belgijanci razočarani nakon poraza u Beogradu: Navijači su tražili od nas…

Sportal blic 06.11.2020
nakon tri kola grupne faze Lige Evrope ima sve poraze, a poslednji je doživeo u četvrtak uveče od . Belgijski šampion je izgubio 2:1 na stadionu "Rajko Mitić", a pomoćni trener ekipe Peter Balet je rekao da njegovim igračima neće biti lako u… »
Lider Mirko Ivanić: Katai i ja smo iz iste škole, možda se zbog toga ovako slažemo

Lider Mirko Ivanić: Katai i ja smo iz iste škole, možda se zbog toga ovako slažemo

Mozzart sport 06.11.2020
"On je zaista fenomenalan igrač i ne slaže se dobro samo sa mnom već i sa celim timom. Odlično se uklopio u ekipu", kaže vezista iz Bačkog Jarka. Mirko Ivanić je pod vođstvom Dejana Stankovića stasao u jednog od lidera srpskog šampiona, a koliki… »
Ivanić: Za korak bliži cilju

Ivanić: Za korak bliži cilju

Sportski žurnal 06.11.2020
Gent je izgubio od Zvezde sa 2:1 i posle tri kola ima sve poraze u Grupi L Lige Evrope. Momak koji je ove večeri nosio veliki teret na leđima i fudbaler koji se lavovskom borbom uklopio u pobednički tim Dejana Stankovića svakako je Mirko Ivanić. Po… »

Vesti dana »