Povezane vesti

Svi se pitaju gde je nestao Tramp: Evo gde se nalazi predsednik Amerike i šta trenutno radi - fotografija objasnila sve

Svi se pitaju gde je nestao Tramp: Evo gde se nalazi predsednik Amerike i šta trenutno radi - fotografija objasnila sve

Večernje novosti 06.11.2020
LjUTA borba za novog predsednika SAD i dalje traje, a predsedničkog kandidata i sadašnjeg predsednika Donalda Trampa niko nije video od sinoć. Ipak, čini se da je Tramp u Ovalnoj sobi, makar sudeći po fotografijama sa društvenih mreža. Kako je… »
Uhapsite ga večeras: Komentator napao Trampa na Tviteru, kaže da je mentalno nesposoban

Uhapsite ga večeras: Komentator napao Trampa na Tviteru, kaže da je mentalno nesposoban

Večernje novosti 06.11.2020
KIT Olberman, sportski analitičar i bivši komentator Em Si En Bi Si-ja izneo je na Tviteru neko prilično oštre stavove. Naime, on tvrdi da je Donald Tramp, koji je još uvek američki predsednik, "izgubio razum" i da mora da bude uhapšen! It is… »
Trampove obožavateljke ispred centra za brojanje glasova u Nevadi: Kleče i mole se ispred ulaznih vrata, a evo šta kažu…

Trampove obožavateljke ispred centra za brojanje glasova u Nevadi: Kleče i mole se ispred ulaznih vrata, a evo šta kažu…

Kurir 06.11.2020
Producentkinja NBC-ja Alisa Estrada na Tviteru je objavila fascinantan snimak. Naime, nekoliko Trampovih obožavateljki okupilo se ispred centra u kojem se broje glasovi u okrugu Klark u ključnoj saveznoj državi Nevadi. Kleče pred ulaznim vratima i… »
(VIDEO) Trampove obožavateljke se mole dok se broje glasovi

(VIDEO) Trampove obožavateljke se mole dok se broje glasovi

Nova 06.11.2020
Producentkinja NBC-ja Alisa Estrada na Tviteru je objavila fascinantan snimak. Dešavanja u Americi dok se čekaju konačni rezultati predsedničkih izbora pratite uživo u blogu Nova.rs. Nekoliko Trampovih obožavateljki okupilo se ispred centra u kojem… »

Vesti dana »