Povezane vesti

SPC saopštila: Patrijarh Irinej se oseća dobro, pod nadzorom je najboljih lekara

SPC saopštila: Patrijarh Irinej se oseća dobro, pod nadzorom je najboljih lekara

Pravda 06.11.2020
Poglavar Srpske pravoslavne crkve (SPC) Irinej, koji je prilikom testiranja na korona virus imao pozitivan nalaz, oseća se dobro i pod nadzorom je najboljih lekara, izjavio je danas da vikarni episkop patrijarha i starešina Hrama Svetog Save u Beogradu… »
"Pod budnim je okom lekara, mirni smo": Vladika Stefan o zdravstvenom stanju patrijarha Irineja: "Svaka promena se prati"

"Pod budnim je okom lekara, mirni smo": Vladika Stefan o zdravstvenom stanju patrijarha Irineja: "Svaka promena se prati"

Blic 06.11.2020
Vladika Stefan Šarić, vikarni episkop patrijarha Irineja i starešina Hrama Svetog Save u Beogradu kaže za"Blic" da je poglavar Srpske pravoslavne crkve (SPC), patrijarh Irinej dobro i da je pod nadzorom najboljih lekara. - Patrijarh i dalje nema… »
Episkop Stefan Šarić za Kurir Patrijarh se šali se nama: Nije mi ništa, izmislili ste mi koronu, da se malo odmorite od…

Episkop Stefan Šarić za Kurir Patrijarh se šali se nama: Nije mi ništa, izmislili ste mi koronu, da se malo odmorite od…

Kurir 06.11.2020
Vladika Stefan Šarić, vikarni episkop patrijarha Irineja i starešina Hrama Svetog Save u Beogradu kaže za Kurir da se poglavar Srpske pravoslavne crkve (SPC) oseća dobro i da i dalje nema nikakve simptome koronavirusa. - Patrijarhovo stanje je, hvala… »
Patrijarh Irinej pozitivan na kovid 19: Poglavar SPC se testirao na koronu zbog prisustvovanja Amfilohijevoj sahrani

Patrijarh Irinej pozitivan na kovid 19: Poglavar SPC se testirao na koronu zbog prisustvovanja Amfilohijevoj sahrani

Kurir 06.11.2020
Patrijarh nema nikakvih simptoma i problema. Smešten je u bolnicu kako bi se pratilo njegovo zdravstveno stanje, jer ima 90 godina, navodi vikarni episkop poglavara SPC Stefan Šarić. Vladika Stefan Šarić, vikarni episkop patrijarha Irineja i… »

Vesti dana »