Povezane vesti

Zverev: Danil i ja, najbolji su ostali

Zverev: Danil i ja, najbolji su ostali

N1 Info 07.11.2020
Nemački teniser Aleksander Zverev srećan je zbog trijumfa nad Rafaelom Nadalom i plasmana u finale Mastersa u Parizu u kojem očekuje neizvestan meč sa Danilom Medvedevim. Zverev, sedmi igrač sveta, savladao je Nadala sa 6:4, 7:5 za 101 minut igre… »
Rafa: Slao je "bombe", morao sam 8 metara od linije...

Rafa: Slao je "bombe", morao sam 8 metara od linije...

N1 Info 07.11.2020
Španski teniser Rafael Nadal ističe da je prikazao dobru igru protiv Aleksandera Zvereva, ali da je Nemac bio kvalitetniji i zasluženo prošao u finale Mastersa u Parizu. Rafa je poražen u polufinalnom okršaju od nemačkog tenisera sa 6:4, 7:5 za 101… »
Danil: Kako ću se spremiti za finale? Lagano...

Danil: Kako ću se spremiti za finale? Lagano...

N1 Info 07.11.2020
Ruski teniser Danil Medvedev zadovoljan je zbog plasmana u finale Mastersa u Parizu i ističe da je u polufinalnom meču sa Milošem Raonićem prikazao jednu od najboljih partija u godini. Medvedev, peti igrač sveta, savladao je Kanađanina crnogorskog… »
Zverev preko Nadala do finala Pariza protiv Medvedeva

Zverev preko Nadala do finala Pariza protiv Medvedeva

Sportski žurnal 07.11.2020
Zverev će u finalu igrati protiv Rusa Danila Medvedeva, koji je u drugom polufinalu savladao Kanađanina Miloša Raonića sa 6:4, 7:6. Nemac Aleksandar Zverev plasirao se u finale masters turnira u Parizu, pošto je u polufinalu pobedio prvog nosioca… »
Senzacija u Parizu, Nadal nije stigao ni do finala: Zverev bacio Rafu na kolena, od ispadanja najviše profitira Đoković!

Senzacija u Parizu, Nadal nije stigao ni do finala: Zverev bacio Rafu na kolena, od ispadanja najviše profitira Đoković!

Sportal blic 07.11.2020
porazio je u polufinalu mastersa u Parizu i eliminisao ga iz takmičenja. Meč je trajao dva sata i 41 minut, a Nemac je slavio u dva seta sa 6:4, 7:5. Zverev je ekspresno poveo, trebalo mu je 38 minuta da osvoji prvi set, dok je drugi trajao preko sat… »
Bacao je bombe, nisam mu mogao ništa! Nadal sportski i džentlmenski priznao poraz i pohvalio rivala

Bacao je bombe, nisam mu mogao ništa! Nadal sportski i džentlmenski priznao poraz i pohvalio rivala

Mondo 07.11.2020
Sportista i džentlmen kao i uvek, ali pariski vazduh mu prosto ne prija. Sportista i džentlmen kao i uvek, ali pariski vazduh mu prosto ne prija Rafael Nadal je "kralj šljake", teniser sa najviše grend slemova na svetu (uz Federera), ali već skoro… »
Nadal bez finala Pariza! Bersi nije Rolan Garos

Nadal bez finala Pariza! Bersi nije Rolan Garos

Večernje novosti 07.11.2020
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal nije uspeo da se plasira u finale Mastersa u Parizu, pošto ga je na poslednjoj prepreci do same završnice zaustavio Aleksandar Zverev, u dva seta - 6:4, 7:5, za sat i 42 minuta. Mogao je Zverev i ranije da reši meč jer je… »
Ivanišević se prevario za Novaka: Nadal je predugo ćutao o izjavi Hrvata!

Ivanišević se prevario za Novaka: Nadal je predugo ćutao o izjavi Hrvata!

Mondo 07.11.2020
Kaže da bi bio još motivisaniji... Kaže da bi bio još motivisaniji... "Nadal nema nikakve šanse, Novak mu je ušao u glavu...", rekao je Goran Ivanišević tokom Rolan Garosa, ali ispostavilo se da nije bio u pravu. Rafael Nadal bio je perfektan u… »
„Svima je jasno da je Ivanišević pogrešio“

„Svima je jasno da je Ivanišević pogrešio“

Vesti online 07.11.2020
Španski teniser Rafael Nadal gostovao je u lokalnoj emisiji „Moja kuća je tvoja kuća“ u kojoj je govorio o nedavno osvojenom Rolan Garosu. On se tom prilikom osvrnuo na izjavu Gorana Ivaniševića, trenera Novaka Đokovića, neposredno pred finale… »
Rafael Nadal: Svima je jasno da je Novakov trener pogrešio

Rafael Nadal: Svima je jasno da je Novakov trener pogrešio

Hot sport 07.11.2020
Španski teniser Rafael Nadal gostovao je u lokalnoj emisiji ‘Moja kuća je tvoja kuća’ u kojoj je govorio o nedavno osvojenom Rolan Garosu. Španac se osvrnuo na izjavu Gorana Ivaniševića, trenera Novaka Đokovića, neposredno pred finale u… »
“Svima je jasno koliko je Ivanišević pogrešio”

“Svima je jasno koliko je Ivanišević pogrešio”

Nova 07.11.2020
Rafael Nadal, drugi teniser sveta, osvrnuo se na komentare koje je ranije dao Goran Ivanišević. Španski teniser je na nedavnom Rolan Garosu osvojio 20. titulu na Grend slem turnirima i izjednačio rekord Rodžera Federera. Nadal je u finalu bio… »
Nadal prozvao đokovićevog trenera: Svima je jasno da je pogrešio

Nadal prozvao đokovićevog trenera: Svima je jasno da je pogrešio

Večernje novosti 07.11.2020
JEDAN od najboljih tenisera svih vremena 2005. godine bio je na ivici da se povuče iz tenisa pošto je imao problema sa stopalom. Razmišljao je čak o tome da počne da se bavi golfom. - Te godine doktori su mi rekli da više nikad neću moći da igratm… »

Vesti dana »