Povezane vesti

Stanković: Ne želimo više da poklanjamo bodove

Stanković: Ne želimo više da poklanjamo bodove

Mozzart sport 07.11.2020
"Rekao sam sebi da nikad više neću dozvoliti da me nešto udalji od fudbalera koje treniram, ni od kluba u kom sam", rekao je trener Crvene zvezde. Osokoljena pobedom nad Gentom u trećem kolu Lige Evrope, Crvena zvezda u nedelju dočekuje Inđiju… »
"Neću dozvoliti da me ikad više nešto odvoji od igrača: I kluba!" Dejan Stanković o Inđiji, Gentu i evropskom proleću

"Neću dozvoliti da me ikad više nešto odvoji od igrača: I kluba!" Dejan Stanković o Inđiji, Gentu i evropskom proleću

Sportal blic 07.11.2020
Fudbaleri Crvene zvezde nastavljaju put u Superligi, a nakon druge pobede u Evropi, oni će u nedelju (19) dočekati ekipu Inđije u okviru 14. kola. Gent je arhiviran, "evropsko proleće" se oseća u Ljutice Bogdana, ali crveno-beli imaju još mnogo toga… »
Dejan Stanković pred inđiju: Javor je bio škola, ne želimo više da ‘poklanjamo’ bodove (video)

Dejan Stanković pred inđiju: Javor je bio škola, ne želimo više da ‘poklanjamo’ bodove (video)

Hot sport 07.11.2020
Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju ekipu Inđije u okviru 14. kola, a očekivanja pred utakmicu koja je na programu u nedelju od 19 časova, izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković. – Nema kalkulisanja protiv Inđije. Želimo da u… »
Stanković pred Inđiju: Ne želimo više da poklanjamo bodove

Stanković pred Inđiju: Ne želimo više da poklanjamo bodove

Sportski žurnal 07.11.2020
Fudbaleri Crvene zvezde, posle pobede u Ligi Evrope, sutra nastavljaju takmičenje u Super ligi Srbije kada će dočekati Inđiju u okviru 14. kola. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da neće kalkulisati u predstojećem meču… »
Ono sebi nikad više neću dozvoliti: Stanković govorio prvi put posle Genta!

Ono sebi nikad više neću dozvoliti: Stanković govorio prvi put posle Genta!

Mondo 07.11.2020
"Bilo mi je teško sto nisam bio pored igrača, ali je stručni štab učinio da osvojimo tri boda". "Bilo mi je teško sto nisam bio pored igrača, ali je stručni štab učinio da osvojimo tri boda". Crvena zvezda je osokoljena novom pobedom u Ligi… »
Stanković posle Genta naučio lekciju i obećao sebi nešto

Stanković posle Genta naučio lekciju i obećao sebi nešto

Nova 07.11.2020
Dejan Stanković, trener Crvene zvezde, želi pobedu nad Inđijom (nedelja, 19) za mirnu reprezentativnu pauzu. “Nema kalkulisanja protiv Inđije, želimo da u meč uđemo sa sastavom koji u tom trenutku bude najspremniji, kako bi fudbaleri mogli da… »

Vesti dana »