Povezane vesti
Dveri: O razmeni teritorija Vučić rado pregovarao s optuženikom za ratne zločine
Danas 07.11.2020
Pokret Dveri je danas ocenio da doskorašnji predsednik Kosova Hašim Tači, odnedavno optuženik za ratne zločine, ne može biti pregovarač „bilo kad i za bilo šta“, a da su predstavnici vlasti u Srbiji uprkos tome pristajali da im bude sagovornik u… »
Dveri: Vučić dogovarao razmenu teritorije sa zločincem
Nova 07.11.2020
Pokret Dveri je danas ocenio da doskorašnji predsednik Кosova Hašim Tači, odnedavno optuženik za ratne zločine, ne može biti pregovarač "bilo kad i za bilo šta", a da su predstavnici vlasti u Srbiji uprkos tome pristajali da im bude sagovornik u… »
Vesti dana »

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum: značajan napredak, najave sankcija i planovi za trilateralne susrete lidera
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 86 povezanih

Pucnjava u američkoj vojni bazi: Više osoba ranjeno, policija uhapsila napadač: Tramp obavešten o svemu, oglasila se Bela kuća (foto)
Blic pre 36 minutajoš 25 povezanih

Probudite se uz Euronews Jutro: Kakve posledice će presuda Dodiku i odluka CIK-a imati po Republiku Srpsku
Euronews pre 1 satjoš 180 povezanih

Evropska Zvezda obasjala Poznanj, Krunić i Duarte učinili da se revanš mirno čeka!
Sportske.net pre 41 minutajoš 59 povezanih