Povezane vesti
Bajden ratni huškač! Izraelski funkcioner upozorio da bi sa pobedom Bajdena Izrael postao poprište sukoba!
Pravda 07.11.2020
Zvaničnik izraelske partije desnog centra Likud izjavio je danas da bi pobeda Džoa Bajdena na predsedničkim izborima u SAD mogla da dovede do rata između te Izraela i Irana. Zvaničnici Likuda su zabrinuti jer veruju da bi Bajden mogao da se vrati… »
Ako Bajden pobedi, imaćemo opet rat! Izraelci strahuju od odluka demokrate ukoliko osvoji izbore
Mondo 07.11.2020
Neimenovani zvaničnik izraelske partije desnog centra Likud izjavio je danas da bi pobeda Džoa Bajdena na predsedničkim izborima u SAD mogla da dovede do rata između Izraela i Irana. Neimenovani zvaničnik izraelske partije desnog centra Likud izjavio je… »
Upozorenje izraelskog ministra: Zaratićemo sa Iranom ako Džo Bajden pobedi
Večernje novosti 06.11.2020
IZRAELSKI ministar Cahi Hanegbi upozorio je da bi ta zemlja mogla da zarati sa Iranom ako Džo Bajden pobedi na američkim predsedničkim izborima. Komentarišući Zajednički sveobuhvatni akcioni plan o iranskom nuklearnom programu, izraelski političar je… »
Vesti dana »
"To treba da bude geopolitička odluka" Đurić: Pogurati pitanje proširenja EU u 2026. godini na sličan način kao što je to bilo za druge zemlje
Blic pre 54 minutajoš 20 povezanih
Vremenska prognoza za za sredu, 10. decembar: Ujutru oblačno, mraz i magla, tokom dana sunčano
Novi magazin pre 8 minutajoš 19 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 30 povezanih
Cenovnici trgovinskih lanaca u Srbiji sedmično će se objavljivati na Portalu otvorenih podataka
Nova ekonomija pre 13 minutajoš 15 povezanih




