Povezane vesti

Filipovski: Srećan smo što smo probili led (video)

Filipovski: Srećan smo što smo probili led (video)

Sportski žurnal 08.11.2020
Košarkaši Partizana pobedili su u Beogradu Zadar sa 78:63 (19:16, 19:18, 22:16, 18:13), u utakmici šestog kola ABA lige. Partizan su predvodili Nikola Janković sa 15 poena i sedam skokova i Nemanja Dangubić sa 15 poena. Nemanja Gordić postigao je 11… »
Filipovski zadovoljan nakon pobede: ‘Moram da pohvalim ekipu! Dali smo sve od sebe’

Filipovski zadovoljan nakon pobede: ‘Moram da pohvalim ekipu! Dali smo sve od sebe’

Hot sport 08.11.2020
Partizan je savladao Zadar u Beogradu! Nakon trijumfa oglasio se novi trener crno-belih. –Normalno da sam vrlo zadovoljan i srećan što smo pobedili vrlo, vrlo neugodnu ekipu Zadra, koja je igrala sa velikom energijom. Imaju veliku širinu u napadu… »
„Srećan sam što smo pobedili vrlo neugodnu ekipu“

„Srećan sam što smo pobedili vrlo neugodnu ekipu“

Vesti online 08.11.2020
Trener Partizana Sašo Filipovski bio je zadovoljan posle pobede nad Zadrom. Partizan je slavio u „Hali sportova“ na debiju novog trenera (78:63). – Normalno da sam vrlo zadovoljan i srećan što smo pobedili vrlo, vrlo neugodnu ekipu Zadra, koja je… »
Filipovski: Zadovoljan sam, pobedili smo vrlo neugodnog protivnika

Filipovski: Zadovoljan sam, pobedili smo vrlo neugodnog protivnika

Večernje novosti 08.11.2020
NAKON svega nekoliko treninga od predstavljanja u četvrtak uspeo je Sašo Filipovski da razmrda Partizan i vrati ga na pobednički kolosek. Ruku na srce, nije Partizan blistao ni sinoć protiv Zadra (78:63), ali se na kraju pamti samo vredna pobeda… »
Filipovski: Srećan sam što sam pobedom probio led

Filipovski: Srećan sam što sam pobedom probio led

Nova 08.11.2020
Trener Partizana Sašo Filipovski debitovao je pobedom na klupi Partizana. Crno-beli su u 6. kolu ABA lige pobedili Zadar sa 78:63. Bila je to treća pobeda crno-belih u regionalnom takmičenju, a imaju isto toliko i poraza. “Normalno da sam vrlo… »
Sašo i njegovo mišljenje - Partizan je igrao dobro!

Sašo i njegovo mišljenje - Partizan je igrao dobro!

Sportske.net 08.11.2020
Zadovoljan je bio trener crno-belih nakon utakmice. Sašo Filipovski je bio zadovoljan nakon prve svoje utakmice na klupi srpskog velikana. Partizan je savladao Zadar sa 78:63 zahvaljujući sjajnom šutu za tri poena u drugom poluvremenu. "Normalno da sam… »
Filipovski debitovao pobedom: Partizan rutinski savladao Zadar

Filipovski debitovao pobedom: Partizan rutinski savladao Zadar

Večernje novosti 07.11.2020
KOŠARKAŠI Partizana pobedili su Zadar na svom parketu sa 78:63 (19:16, 19:18, 22:16, 18:13) u šestom kolu ABA lige. Ovo je bila prva utakmica na klupi crno-belih za Sašu Filipovskog i pamtiće je po lepom. Nije klub iz Humske briljirao, to se nije ni… »

Vesti dana »