Povezane vesti

Nada na Tari bila sa kinezima iz Vuhana, pa dobila temperaturu: Veruje da je rakija spasla, ali ne bilo koja!

Nada na Tari bila sa kinezima iz Vuhana, pa dobila temperaturu: Veruje da je rakija spasla, ali ne bilo koja!

Mondo 08.11.2020
Prala se njome i mazala po licu. Prala se njome i mazala po licu. Nada Topčagić otkako vlada pandemija korona virusa najveći deo vremena provodi u svojoj kući na Tari gde uživa u prirodi, a kako je otkrila spremila je i zimnicu. Kako kaže strahuje… »
Imala sam temperaturu i bila mrtva žena! Družila se sa kinezima: Nada strahovala da će se razboleti, a kaže da ju je ovo…

Imala sam temperaturu i bila mrtva žena! Družila se sa kinezima: Nada strahovala da će se razboleti, a kaže da ju je ovo…

Kurir 08.11.2020
Nada Topčagić mesecima unazad, posebno otkako vlada pandemija korona virusa, vreme provodi sa suprugom Zlatkom u njihovoj kući na Tari gde uživa u prirodi i svežem vazduhu, a slobodno vreme osim za duga pešačenja koristi i za rad. Pevačica se… »
Nada Topčagić: Mazala sam se po licu i vratu rakijom, to me je spasilo od Kineza iz Vuhana i korone

Nada Topčagić: Mazala sam se po licu i vratu rakijom, to me je spasilo od Kineza iz Vuhana i korone

Telegraf 08.11.2020
- Sad sam pevala na rođendanu, pila sam dosta rakije i nisam se razbolela... Ali ne bilo koja, samo šljivovica - rekla je pevačica. Pevačica Nada Topčagić mesecima unazad, posebno otkako vlada pandemija koronavirusa, vreme provodi sa suprugom… »

Vesti dana »