Povezane vesti

Divac prisustvovao pomenu mitropolitu Amfilohiju

Divac prisustvovao pomenu mitropolitu Amfilohiju

RTV 08.11.2020
PODGORICA - Proslavljeni košarkaš Vlade Divac prisustvovao je sedmodnevnom pomenu mitropolitu Amfilohiju, koji je služen jutros u hramu Hristovog vaskrsenja u Podgorici. Divac je novinarima posle pomena rekao da je svojim prisustvom odao poštovanje… »
Divac na pomenu mitropolitu Amfilohiju: Drago mi je da smo imali takvog čoveka

Divac na pomenu mitropolitu Amfilohiju: Drago mi je da smo imali takvog čoveka

Mondo 08.11.2020
Legendarni košarkaš na pomenu mitropolitu. Legendarni košarkaš na pomenu mitropolitu Legenda srpske i svetske košarke Vlade Divac prisustvovao je sedmodnevnom pomenu mitropolitu Amfilohiju, koji je služen u nedelju u hramu Hristovog vaskrsenja u… »
Divac prisustvovao pomenu mitropolitu Amfilohiju

Divac prisustvovao pomenu mitropolitu Amfilohiju

Alo 08.11.2020
Proslavljeni košarkaš Vlade Divac prisustvovao je sedmodnevnom pomenu mitropolitu Amfilohiju, koji je služen jutros u hramu Hristovog vaskrsenja u Podgorici. Divac je novinarima posle pomena rekao da je svojim prisustvom odao poštovanje velikom… »
Borio se protiv duha bezbožništva: U Hramu Hristovog Vaskrsenja u Podgorici služena zaupokojna liturgija počivšem…

Borio se protiv duha bezbožništva: U Hramu Hristovog Vaskrsenja u Podgorici služena zaupokojna liturgija počivšem…

Večernje novosti 08.11.2020
SEDAM je dana od kada se mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije preselio u carstvo nebesko. Na praznik Svetog Dimitrija Solunskog - Mitrovdan, u Sabornom hramu Hristovog Vaskrsenja, njegovom večnom konačištu, služena je zaupokojna arhijerejska… »
Divac na pomenu mitropolitu Amfilohiju: Drago mi je da smo imali čoveka koji je ujedinio sve religije na ovim prostorima

Divac na pomenu mitropolitu Amfilohiju: Drago mi je da smo imali čoveka koji je ujedinio sve religije na ovim prostorima

Blic 08.11.2020
U hramu Hristovog vaskrsenja u Podgorici jutros je služen sedmodnevni pomen mitropolitu crnogorsko-primorskom Amfilohiju. Pomen je služio episkop buenosajreski i južno-centralnoamerički Kirilo sa sveštenstvom sabornog hrama. U hramu je bio prisutan i… »

Vesti dana »