Povezane vesti

Bajden radi na tranziciji dok Tramp odbija da prizna poraz

Bajden radi na tranziciji dok Tramp odbija da prizna poraz

Glas Amerike 08.11.2020
VAŠINGTON — Demokrata Džo Bajden, predviđeni pobednik dugih i kontroverznih američkih izbora, brzo je započeo pripreme da preuzme američku vladu posle svoje inauguracije 20. januara, i promeni neke od ključnih politika koje je sprovodila Trampova… »
Buš: Čestitam Bajdenu, izbori pošteni i sa jasnim rezultatom

Buš: Čestitam Bajdenu, izbori pošteni i sa jasnim rezultatom

N1 Info 08.11.2020
Bivši američki predsednik, republikanac Džordž Buš čestitao je Džozefu Bajdenu pobedu na predsedničkim izborima, koje je označio kao "poštene i sa jasnim rezultatom". "Uprkos našim političkim razlikama, znam da je (demokrata) Bajden dobar… »
Buš: Čestitam Bajdenu, izbori pošteni i sa jasnim rezultatom

Buš: Čestitam Bajdenu, izbori pošteni i sa jasnim rezultatom

Nova 08.11.2020
Bivši američki predsednik, republikanac Džordž Buš čestitao je Džozefu Bajdenu pobedu na predsedničkim izborima, koje je označio kao "poštene i sa jasnim rezultatom". “Uprkos našim političkim razlikama, znam da je (demokrata) Bajden dobar… »
Oglasio se i Buš: Tramp ima pravo da traži prebrojavanje glasova, ali ishod ovih izbora je jasan!

Oglasio se i Buš: Tramp ima pravo da traži prebrojavanje glasova, ali ishod ovih izbora je jasan!

Kurir 08.11.2020
Bivši američki predsednik Džordž Buš mlađi pozdravio je pobedu Džoa Bajdena na izborima u SAD, ali je istakao i da Donald Tramp može da krene u pravnu bitku ako to želi. "Zahvalio sam Bajdenu na patriotskoj poruci koju je sinoć poslao narodu… »

Vesti dana »