Povezane vesti

Dritan Abazović ima koronu

Dritan Abazović ima koronu

Sputnik 08.11.2020
Lider pokreta URA Dritan Abazović zaražen je korona virusom. „Nakon preventivnog testiranja koje sam obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na koronavirus. Osećam se dobro, u samoizolaciji sam i nadam se da ću uskoro moći da se vratim redovnim… »
Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Srbija danas 08.11.2020
Lider koalcije "Crno na bijelo" pozitivan je na korona virus. Crnogorski političar Dritan Abazović i lider koalicije "Crno na bijelo" podelio je na Tviteru vest da je pozitivan na korona virus. On se sada nalazi u samoizolaciji. Nakon preventivnog… »
Abazović pozitivan na koronu, oseća se dobro

Abazović pozitivan na koronu, oseća se dobro

RTV 08.11.2020
PODGORICA - Lider Građanskog pokreta URA i kandidat za ministra odbrane u novoj crnogorskoj vladi Dritan Abazović saopštio je večeras da je pozitivan na korona virus. ''Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na… »
Dritan Abazović pozitivan na koronu

Dritan Abazović pozitivan na koronu

RTS 08.11.2020
Lider Građanskog pokreta URA, Dritan Abazović pozitivan je na koronavirus. Abazović je na Tviter nalogu naveo da je nakon preventivnog tesiranja saznao da je pozitivan, ali da se doboro oseća. "Osjećam se dobro, u samoizolaciji sam i nadam se da ću… »
Dritan Abazović objavio da je pozitivan na koronavirus

Dritan Abazović objavio da je pozitivan na koronavirus

N1 Info 08.11.2020
Lider pokreta URA Dritan Abazović objavio je na Tviteru da je pozitivan na koronavirus. "Nakon preventivnog testiranja koje sam obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na koronavirus. Osećam se dobro, u samoizolaciji sam i nadam se da ću uskoro moći… »
Dritan Abazović ima koronu: Nakon testiranja pozitivan sam na virus

Dritan Abazović ima koronu: Nakon testiranja pozitivan sam na virus

Mondo 08.11.2020
"Čuvajte sebe" "Čuvajte sebe" Lider koalicije "Crno na bijelo" Dritan Abazović pozitivan je na korona virus. "Nakon preventivnog testiranja koje sam obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na korona virus", rekao je Dritan. On je naveo da se oseća… »
Abazović pozitivan na koronavirus

Abazović pozitivan na koronavirus

Novi magazin 08.11.2020
Lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović saopštio je da je pozitivan na koronavirus. On je na tviter nalogu naveo da se oseća dobro i da se nada da će uskoro moći da se vrati svojim obavezama. "Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio… »
Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Alo 08.11.2020
Potvrdio je na svom Tviter nalogu. Lider koalicije "Crno na bijelo" Dritan Abazović objavio je na Tviteru da je pozitivan na korona virus. Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na korona virus. Osjećam se dobro, u… »
Dritan Abazović pozitivan na koronavirus

Dritan Abazović pozitivan na koronavirus

Nova 08.11.2020
Lider koalicije "Crno na bijelo" Dritan Abazović objavio je na Tviteru da je pozitivan na koronavirus, te da se sada nalazi u samoizolaciji. “Nakon preventivnog testiranja koje sam obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na korona virus. Osećam se… »
Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Radio 021 08.11.2020
Lider koalicije "Crno na bijelo" Dritan Abazović objavio je na Tviteru da je pozitivan na koronavirus, te da se sada nalazi u samoizolaciji. "Nakon preventivnog testiranja koje sam obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na korona virus. Osećam se… »
Abazović pozitivan na koronu, oseća se dobro

Abazović pozitivan na koronu, oseća se dobro

Dnevnik 08.11.2020
PODGORICA: Lider Građanskog pokreta URA i kandidat za ministra odbrane u novoj crnogorskoj vladi Dritan Abazović saopštio je večeras da je pozitivan na korona virus. ''''Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na… »
Dritan Abazović dobio koronu

Dritan Abazović dobio koronu

Vesti online 08.11.2020
Lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović saopštio je večeras da je pozitivan na koronavirus. – Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na koronavirus – napisao je Abazović na društvenim mrežama i dodao… »
Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Dritan Abazović pozitivan na korona virus

Telegraf 08.11.2020
Čuvajte sebe i svoje najbliže, nosite masku i držite distancu, poručio je Dritan Abazović. Crnogorski političar Dritan Abazović i lider koalicije "Crno na bijelo" podelio je na Tviteru vest da je pozitivan na korona virus. On se sada nalazi u… »

Vesti dana »