Povezane vesti

Ceo život sam vraćao dugove, ali njemu neću, pa makar me ubili! Aca Lukas progovorio o Tigru, pa otkrio na šta je spreman!

Ceo život sam vraćao dugove, ali njemu neću, pa makar me ubili! Aca Lukas progovorio o Tigru, pa otkrio na šta je spreman!

Kurir 08.11.2020
Folkeru Aci Lukasu pre nekoliko dana izvršitelji su zakucali na vrata kako bi mu zaplenili imovinu zbog duga biznismenu Dejanu Popoviću Tigru. Pevač je sada progovorio o dugovanju, kao i o sukobu sa Tigrom. On je objasio da je "platio 80.000 evra na… »
Lukas u Hit Tvitu: Dugujem zelenašima pare, neću da vratim

Lukas u Hit Tvitu: Dugujem zelenašima pare, neću da vratim

Nova 08.11.2020
Folk pevač Aca Lukas bio je večerašnji gost u emisiji Hit Tvit koja se emituje na televiziji Pink. Govorio je, između ostalog, o novcu koji duguje zelenašima, a o čemu je Nova.rs ranije već pisala. Izvršitelji su, naime, pre nekoliko dana došli… »
Aca lukas uživo o Tigru: Doveo lažnog svedoka za 200 evra - ja mu neću vratiti pare, pa makar me ubili! (foto)

Aca lukas uživo o Tigru: Doveo lažnog svedoka za 200 evra - ja mu neću vratiti pare, pa makar me ubili! (foto)

Mondo 08.11.2020
Pevač progovorio o incidentu koji je obeležio nedelju. Pevač progovorio o incidentu koji je obeležio nedelju Folk zvezdi Aci Lukasu (52) pre nekoliko dana su izvršitelji pokušali da zaplene imovinu na ime duga koji ima prema biznismenu Dejanu… »

Vesti dana »