Povezane vesti

Lacio odlučio, poznato da li će Sergej igrati protiv Škota

Lacio odlučio, poznato da li će Sergej igrati protiv Škota

Nova 09.11.2020
Čelnici Lacija doneli su odluku da ipak dozvole igračima da se odazovu na reprezentativne pozive i budu na raspolaganju selektorima za naredne izazove. Ovakva odluka rimskog kluba smanjila je muke Ljubiši Tumbakoviću, selektoru Srbije koji će… »
Tumbaković: Administracija nam u ovom trenutku sastavlja tim

Tumbaković: Administracija nam u ovom trenutku sastavlja tim

Sportski žurnal 09.11.2020
Fudbaleri Srbije u četvrtak dočekuju Škotsku u baražu za plasman na Evropsko prvenstvo. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije LJubiša Tumbaković rekao je da i dalje ne zna da li će na utakmici protiv Škotske moći da računa na igrače iz… »
Tumbaković: Imamo ogroman problem, u ovom trenutku administracija nam sastavlja tim

Tumbaković: Imamo ogroman problem, u ovom trenutku administracija nam sastavlja tim

Mozzart sport 09.11.2020
"Ovog momenta nema definitivnog odgovora na pitanje da li će nam se Milenković i Vlahović pridružiti. Ni ja to ne znam. Ono što mogu da kažem jeste da su Kolarov i Sergej Milinković Savić tu, sa nama"... Da Srbija neće biti kompletna za jednu od… »
Tumbaković: Ovo mi se prvi put dešava, imamo velike probleme

Tumbaković: Ovo mi se prvi put dešava, imamo velike probleme

Nova 09.11.2020
Ljubiša Tumbaković, selektor reprezentacije Srbije, govorio je pred medijima uoči utakmice finala baraža za plasman na Evropsko prvenstvo. Šef stručnog štaba nacionalnog tima bi mogao da se suoči sa velikim problemima prilikom sastavljanja ekipe… »
Srbija i tumba strepe pred meč decenije: Čekaju se Bleki i Vlahović, ključna pozicija desetkovana!

Srbija i tumba strepe pred meč decenije: Čekaju se Bleki i Vlahović, ključna pozicija desetkovana!

Mondo 09.11.2020
Veliki problemi sa koronom i povredama pred meč generacije. Veliki problemi sa koronom i povredama pred meč generacije Reprezentacija Srbije ima priliku da se posle 20 godina plasira na Evropsko prvenstvo. Da bi se to desilo potrebno je da "orlovi"… »
Problem selektora Srbije Ljubiše Tumbakovića pred meč sa Škotskom

Problem selektora Srbije Ljubiše Tumbakovića pred meč sa Škotskom

Danas 09.11.2020
Bez Đuričića, Kolarov upitan Korona i povrede kreiraće tim selektoru Srbije Ljubiši Tumbakoviću za odlučujući meč baraža za odlazak na EURO protiv Škotske (Beograd, 12. novembar). Za sada se zna da se fudbaler Sasuola Filip Đuričić sigurno… »
Italijani zatežu: Tumbaković u velikom problemu uoči meča decenije

Italijani zatežu: Tumbaković u velikom problemu uoči meča decenije

Vesti online 09.11.2020
„Veliki problem kada su u pitanju igrači iz Italije. Ovog momenta ne mogu da dan definitivan odgovor, jer ga ni ja ne znam“, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković. Vlasti u pojedinim delovima Italije uvele su… »
"Ovo mi se prvi put u životu: Dešava!" Ljubiša Tumbaković pred Srbija - Škotska, meč decenije: Ovo mi je šesto…

"Ovo mi se prvi put u životu: Dešava!" Ljubiša Tumbaković pred Srbija - Škotska, meč decenije: Ovo mi je šesto…

Sportal blic 09.11.2020
, selektor , uoči meča sa Škotskom koji pobednika vodi na (četvrtak, 20.45, stadion "Rajko Mitić") održao je vrlo zanimljivo obraćanje javnosti. U meču protiv “orlovi” će u finalu baraža Lige nacija juriti pobedu koja bi ih prvi put posle… »
“Stavljamo na raspolaganje selektoru Srbije sve naše igrače”

“Stavljamo na raspolaganje selektoru Srbije sve naše igrače”

Nova 09.11.2020
Fudbalska reprezentacija Srbije se suočava sa velikim problemima uoči utakmice sa Škotskom. Srpski tim 12. novembra u Beogradu igra “meč veka” za plasman na Evropsko prvenstvo. Svega nekoliko dana pre utakmice, nekoliko italijanskih klubova je… »
Italijani bruje o zabrani, Srbi već stigli u Beograd! Dvojica doletela u Srbiju i igraće protiv Škota, ostatak neizvestan

Italijani bruje o zabrani, Srbi već stigli u Beograd! Dvojica doletela u Srbiju i igraće protiv Škota, ostatak neizvestan

Sportal blic 08.11.2020
Dvojica fudbalera reprezentacije Srbije su iz Italije stigla u Beograd kako bi se priključila nacionalnom timu. Svi italijanski mediji pišu o tome kako pojedini tamošnji klubovi da puste svoje igrače da otputuju u domovinu. Među takvim klubovima su… »
Sjajne vesti za orlove: Kolarov i Milinković Savić u sastavu za Škotsku

Sjajne vesti za orlove: Kolarov i Milinković Savić u sastavu za Škotsku

Večernje novosti 08.11.2020
KAPITEN fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov negde oko 21 sat je stigao u Beograd, potvrđeno je "Sport klubu". Iskusni igrač nije nastupao za Inter u remiju sa Atalantom (1:1), zbog bola u butnom mišiću, ali će se ipak staviti na… »
Prva reakcija u FSS na vesti iz Italije: - neočekivana Na Terazijama ubeđeni da će "orlovi" biti kompletni za Škotsku

Prva reakcija u FSS na vesti iz Italije: - neočekivana Na Terazijama ubeđeni da će "orlovi" biti kompletni za Škotsku

Sportal blic 08.11.2020
Iz Italije su stigle loše vesti o tome da većina igrača iz Serije A u srpskoj reprezentaciji neće moći da dođe na najbitnije okupljanje ove godine. Međutim, u Fudbalskom savezu Srbije ne strahuju i veruju u to da će svi pozvani fudbaleri biti na… »

Vesti dana »