Povezane vesti

Abazović pozitivan na koronu,formiranje crnogorske vlade na čekanju

Abazović pozitivan na koronu,formiranje crnogorske vlade na čekanju

RTV 09.11.2020
PODGORICA - Lider Građanskog pokreta URA i kandidat za ministra odbrane u novoj crnogorskoj vladi Dritan Abazović saopštio je u nedelju uveče da je pozitivan na korona virus. "Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam… »
Korona zaustavila formiranje crnogorske vlade – Abazović pozitivan

Korona zaustavila formiranje crnogorske vlade – Abazović pozitivan

Politika 09.11.2020
PODGORICA – Glasanje za sastav nove vlade moraće da bude odloženo makar za dve nedelje, jer je poslanik i lider koalicije Crno na bijelo i Građanskog pokreta URA Dritan Abazović pozitivan na koronavirus. Prema pisanju lista Dan, u utorak je zakazan… »
Korona odlaže formiranje Vlade Crne Gore: Pored Abazovića, zaraženo i pet poslanika

Korona odlaže formiranje Vlade Crne Gore: Pored Abazovića, zaraženo i pet poslanika

Telegraf 09.11.2020
Dritan Abazović ne može da prisustvuje sednici zbog korona virusa, a Vlada bez njegovog glasa ne može da bude izglasana. Glasanje za sastav nove vlade moraće da bude odloženo makar za dve nedelje jer je poslanik i lider koalicije Crno na bijelo u… »
Dritan Abazović pozitivan na koronu: Osećam se dobro, u samoizolaciji sam

Dritan Abazović pozitivan na koronu: Osećam se dobro, u samoizolaciji sam

Kurir 09.11.2020
Lider Građanskog pokreta URA i kandidat za ministra odbrane u Vladi Crne Gore Dritan Abazović saopštio je da je pozitivan na koronavirus. "Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na korona virus. Osećam se dobro… »
Dritan Abazović pozitivan na korona virus!

Dritan Abazović pozitivan na korona virus!

Večernje novosti 08.11.2020
DRITAN Abazović pozitivan je na virus korona! - Nakon preventivnog testiranja koje sa obavio, ispostavilo se da sam pozitivan na korona virus. Osećam se dobro, u samoizolaciji sam i nadam se da ću uskoro moći da se vratim redovnim obavezama. Čuvajte… »

Vesti dana »