Povezane vesti
"Mi makedonci treba da čuvamo našu zemlju": Nigerijac Makedonac Džimi kandidat za gradonačelnika (video)
Blic 09.11.2020
Nigerijac Džimi jedan je od pet kandidata za gradonačelnika Štipa u Severnoj Makedoniji, prenosi RTS. Simon Polikarp je Nigerijac koji je u tom gradu poznat pod nadimkom Džimi. Polikarp je rođen u Nigeriji, a u Štip je došao pre nekoliko decenija na… »
Nigerijac Džimi kandidat za gradonačelnika Štipa
Nova 09.11.2020
Nigerijac Simon Polikarp jedan je od pet kandidata za gradonačelnika Štipa u Severnoj Makedoniji, na vanrednim izborima 13. decembra. Kako su preneli lokalni mediji, Polikarpa, u Štipu poznatog kao Nigerijac Džimi, za gradonačelnika je kandidovala… »
Nigerijac kandidat za gradonačelnika Štipa
Danas 08.11.2020
Nigerijac Simon Polikarp jedan je od pet kandidata za gradonačelnika Štipa na vanrednim izborima 13. decembra. Kako su preneli lokalni mediji, Polikarpa, u Štipu poznatog kao Nigerijac Džimi, kao prvog crnca za gradonačelnika je kandidovala opoziciona… »
Vesti dana »
Teniserka i selektorka Tatjana Ječmenica poginula u saobraćajnoj nesreći kod Orlovače
Nedeljnik pre 7 minutajoš 39 povezanih
Glava Svetog Trifuna nalazi se u crkvi na Balkanu: Iz careve ćerke isterao đavola, nemilosrdno je mučen, a ovo su njegove poslednje reči
Kurir pre 42 minutajoš 9 povezanih






