Povezane vesti

Zidan posle debakla: Nema izgovora, ja sam kriv!

Zidan posle debakla: Nema izgovora, ja sam kriv!

N1 Info 09.11.2020
Trener madridskog Reala Zinedin Zidan preuzeo je krivicu za ubedljiv poraz od Valensije. Kraljevski klub izgubio je na Mestalji u devetom kolu La Lige rezultatom 4:1. "Nema izgovora za ovaj rezultat. Raspali smo se nakon prvog gola. Valencsija nije bila… »
Hesus Hil Mansano - Od omiljenog do najomrženijeg "Madriđanina"

Hesus Hil Mansano - Od omiljenog do najomrženijeg "Madriđanina"

Sportske.net 09.11.2020
Jedna noć, promenila je sve. Real Madrid je izgubio na Mestalji od Valensije rezultatom 4:1, u istorijskom meču na kom je protiv "kraljevskog" kluba svirano čak tri penala. Iako madridski mediji pokušavaju da osude odluke sudije i pomoć iz VAR sobe… »
Zidan nakon ubedljivog poraza reala: Francuz jasno rekao ko je krivac, a evo šta misli o sudijama!

Zidan nakon ubedljivog poraza reala: Francuz jasno rekao ko je krivac, a evo šta misli o sudijama!

Hot sport 09.11.2020
Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan kaže da je on krivac za poraz od Valensije od 4:1. igrao zaista loše, uprkos tome što su prvi put u istoriji lige protiv njega na istom meču svirana tri penala. – Ne želim da komentarišem VAR i suđenje… »
Sada neće smeti da ga preskaču! Luka Jović postaje starter u Real Madridu? Otvara se iznenadna prilika!

Sada neće smeti da ga preskaču! Luka Jović postaje starter u Real Madridu? Otvara se iznenadna prilika!

Sportal blic 09.11.2020
Fudbaleri pretrpeli su neočekivan poraz od (4:1), a ono što pored izgubljenih bodova brine navijače kraljevskog kluba, je povreda . Lider Zidanovog tima je postigao jedini gol za Real na meču u 23. minutu, ali je mesto na terenu u 76. ustupio… »
Zidanovo samoubistvo, poruka za razdor u svlačionici i dvojica otpisanih!

Zidanovo samoubistvo, poruka za razdor u svlačionici i dvojica otpisanih!

Sportske.net 09.11.2020
Real Madrid ne blista ni ove jeseni, poraz od Valensije uzdrmao sve. Fudbaleri Valensije razbili su Real Madrid rezultatom 4:1, što je jedan od najubedljivijih poraza "kraljevskog" kluba poslednjih godina. Valensija je tri gola dala iz penala, madridski… »
Roze dresovi skupo koštaju madriđane: Real izgubio 4:1! Fudbaler Valensije postigao het-trik samo iz penala

Roze dresovi skupo koštaju madriđane: Real izgubio 4:1! Fudbaler Valensije postigao het-trik samo iz penala

Sportal blic 08.11.2020
U devetom kolu Primere izabranici Zinedina Zidana još jednom su poniženi ove sezone. Valensija je "kraljevski klub" pobedila na svom terenu rezultatom 4:1, iako su Madriđani poveli. je šansu dobio u 83. minutu i nije imao puno vremena da se pokaže… »

Vesti dana »