Povezane vesti
Vesić: Bolnica “Sveti Sava” nema grejanje
Nova 09.11.2020
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da je naredio Javno-komunalnom preduzeću "Beogradske elektrane" da hitno izvedu radove u bolnici "Sveti Sava", koja je od pre neki dan u kovid režimu, preneo je Beoinfo. “Utvrdili smo da su kotlovi u… »
Vesić: Bolnica "Sveti Sava" nema grejanje, naređeni hitni radovi
N1 Info 09.11.2020
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da je naredio Javno-komunalnom preduzeću "Beogradske elektrane" da hitno izvedu radove u bolnici "Sveti Sava", koja je od pre neki dan u kovid režimu, preneo je Beoinfo. "Utvrdili smo da su kotlovi u… »
Bolnica "Sveti Sava" u kovid sistemu a nema grejanje: Vesić naložio hitno uvođenje
Telegraf 09.11.2020
- Utvrdili smo da su kotlovi u bolnici „Sveti Sava” u veoma lošem stanju i da zbog toga bolnica nema grejanje. To je nedopustivo u bilo kom vremenu - rekao je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić. Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić… »
Vesti dana »
Obrušio se kran na gradilištu kod Brankovog mosta, ministarstvo građevinarstva: Poginuo kineski radnik
NIN pre 48 minutajoš 18 povezanih
Stigla podrška Orbanu pred izbore: Džej Di Vens u Mađarskoj, mađarski premijer je za njega „jedini pravi lider u EU“
Danas pre 2 satajoš 30 povezanih
Ko je vlasnik Amana, trgovinskog lanca koji je kupio DIS markete
Nova ekonomija pre 3 satajoš 26 povezanih
Ulična bitka ispred konzulata Izraela u Istanbulu: Ubijen jedan napadač, dvojica ranjena
BBC News pre 3 satajoš 27 povezanih




