Povezane vesti

Baku se izvinjava Moskvi, slučajno smo oborili ruski helikopter

Baku se izvinjava Moskvi, slučajno smo oborili ruski helikopter

Politika 09.11.2020
MOSKVA - Azerbejdžan je priznao da je slučajno oborio ruski helikopter Mi-24, saopštilo je tamošnje ministarstvo inostranih poslova. Kako se navodi, Baku se izvinjava Moskvi zbog incidenta i spreman je da plati kompenzaciju. MIP Azerbejdžana kaže da… »
Ruski helikopter oboren u Jermeniji: Pogodila ga raketa, ima poginulih (video)

Ruski helikopter oboren u Jermeniji: Pogodila ga raketa, ima poginulih (video)

Pravda 09.11.2020
Rusko Ministarstvo odbrane potvrdilo je informaciju o padu borbenog helikoptera u Jermeniji. „Ruski helikopter Mi-24, koji je pao u Jermeniji u blizini naselja Jerash, bio je podvrgnut vatri PVO sistema sa zemlje“, saopštilo je rusko vojno… »
Azerbejdžan priznao da je greškom oborio ruski helikopter

Azerbejdžan priznao da je greškom oborio ruski helikopter

RTV 09.11.2020
JEREVAN - Azerbejdžan je danas priznao da je greškom oborio ruski helikopter MI-24, saopštio je Ministarstvo spoljnih poslova Azerbejdžana. Ministarstvo se izvinjava Moskvi zbog incidenta i spremno je da plati kompenzaciju, prenosi agencija TAS S… »
Ruski vojni helikopter oboren u Armeniji

Ruski vojni helikopter oboren u Armeniji

Slobodna Evropa 09.11.2020
Rusko ministarstvo odbrane saopštilo je da je 9. novembra jedan od njihovih helikoptera srušen iznad Armenije, u blizini granice sa Azerbejdžanom. U incidentu su poginula dva člana posade, a jedan je povrijeđen. U saopštenju ruskog ministarstva… »
Azerbejdžan greškom oborio ruski helikopter, dvoje poginulo

Azerbejdžan greškom oborio ruski helikopter, dvoje poginulo

Dnevnik 09.11.2020
BAKU: Azerbejdžan je danas priznao da je greškom oborio ruski helikopter MI-24, saopštio je Ministrstvo spoljnih poslova Azerbejdžana. Ministarstvo se izvinjava Moskvi zbog incidenta i spremno je da plati kompenzaciju, prenosi agencija TASS. Ruski… »
Preti li eskalacija rata? Azerbejdžanci priznali krivicu: Izvinite, srušili smo ruski helikopter Mi-24 greškom!

Preti li eskalacija rata? Azerbejdžanci priznali krivicu: Izvinite, srušili smo ruski helikopter Mi-24 greškom!

Mondo 09.11.2020
Oglasio se Ministarstvo odbrane Rusije. Oglasio se Ministarstvo odbrane Rusije Azerbejdžan je priznao da je greškom oborio ruski helikopter Mi-24, saopštio je Ministrstvo spoljnih poslova Azerbejdžana. Ministarstvo se izvinjava Moskvi zbog incidenta i… »
Azerbejdžan greškom oborio ruski vojni helikopter i ubio dva člana posade

Azerbejdžan greškom oborio ruski vojni helikopter i ubio dva člana posade

Radio 021 09.11.2020
Vojne snage Azerbejdžana greškom su oborile ruski helikopter Mi-24 iznad Jermenije, a tom prilikom poginula su dva člana posade, javlja "Rojters" pozivajući se na navode ministarstva spoljnih poslova Azerbejdžana. Ministarstvo spoljnih poslova… »
Oboren ruski vojni helikopter iznad Jermenije: Azerbejdžan priznao da je greškom pogodio Mi-24! Poginula 2 člana posade…

Oboren ruski vojni helikopter iznad Jermenije: Azerbejdžan priznao da je greškom pogodio Mi-24! Poginula 2 člana posade…

Kurir 09.11.2020
Ruski vojni helikopter Mi-24 oboren je danas oko 17 i 30 po moskovskom vremenu iznad Jermenije, kod mesta Jeraž u blizini granice sa Azerbejdžanom koji je preuzeo odgovornost. Azerbejdžan je priznao da je greškom oborio ruski helikopter MI-24… »
Azerbejdžan greškom oborio ruski helikopter, poginulo dvoje

Azerbejdžan greškom oborio ruski helikopter, poginulo dvoje

Nova 09.11.2020
Vojne snage Azerbejdžana greškom su oborile ruski helikopter Mi-24 iznad Jermenije, a tom prilikom poginula su dva člana posade, javlja "Rojters" pozivajući se na navode ministarstva spoljnih poslova Azerbejdžana. Ministarstvo spoljnih poslova… »
Moskva: Ruski vojni helikopter oboren iznad Armenije

Moskva: Ruski vojni helikopter oboren iznad Armenije

Al Jazeera 09.11.2020
Azerbejdžan je izrazio žaljenje što je greškom oboren ruski helikopter i izrazio spremnost da plati odštetu. Azerbejdžan je priznao da je greškom oborio ruski helikopter MI-24, saopćilo je Ministarstvo vanjskih poslova Azerbejdžana. Ministarstvo… »
Baku se izvinjava jer je slučajno oborio ruski helikopter u Jermeniji

Baku se izvinjava jer je slučajno oborio ruski helikopter u Jermeniji

N1 Info 09.11.2020
Ministarstvo inostranih poslova Azerbejdžana priznalo je da su slučajno oborili ruski helikopter Mi-24, zbog čega se Baku izvinjava Moskvi i spreman je da plati kompenzaciju zbog inicidenta, prenosi Sputnjik. Ministarstvo je saopštilo da je helikoper… »
Snimak obaranja ruskog helikoptera iznad Jermenije: Eksplozija zaparala noćno nebo, situacija na Kavkazu proključala (video)

Snimak obaranja ruskog helikoptera iznad Jermenije: Eksplozija zaparala noćno nebo, situacija na Kavkazu proključala (video)

Večernje novosti 09.11.2020
RUSKI vojni helikopter Mi-24 oboren je na teritoriji Jermenije, nedaleko od granice ssa Azerbejdžanom. Još uvek nije utvrđeno koja zaraćena strana je PVO sistemom pogodila letelicu, saopštilo je Ministarstvo odbrane Ruske federacije, i dodalo da… »
Alijev: Azerbejdžan preuzeo kontrolu nad 23 sela kod NK

Alijev: Azerbejdžan preuzeo kontrolu nad 23 sela kod NK

Dnevnik 09.11.2020
BAKU: Azerbejdžanske oružane snage preuzele su kontrolu nad 23 sela u šest okruga u okolini Nagorno-Karabaha, napisao je danas predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev na Tviter nalogu. Najmanje 1.000 ljudi je poginulo u prethodnih šest nedelja u borbama… »
Jermenija uzvraća udarac! Nema predaje sve do poslednjeg čoveka: Digli Azerima u vazduh pola bataljona!

Jermenija uzvraća udarac! Nema predaje sve do poslednjeg čoveka: Digli Azerima u vazduh pola bataljona!

Pravda 09.11.2020
Bitke se nastavljaju u blizini grada Šuši, a jermenske snage su nanele štetu azerbejdžanskim, uništivši im tenk, oklopna vozila i dronove, rekao je danas predstavnik ministarstva odbrane Jermenije poručnik Artsrun Hovhanisjan. On je rekao da… »

Vesti dana »