Povezane vesti

Zadržan u bolnici: Zijah Sokolović zaražen korona virusom

Zadržan u bolnici: Zijah Sokolović zaražen korona virusom

Mondo 09.11.2020
Korona ne posustaje kada je u pitanju glumačka scena. Korona ne posustaje kada je u pitanju glumačka scena. Nažalost, broj glumaca koji su zaraženi korona virusom sve je veći, a prema najnovijim informacijama, pozitivan na koronu je i slavni Zijah… »
Zijah Sokolović zaražen koronom Glumac smešten u bolnicu

Zijah Sokolović zaražen koronom Glumac smešten u bolnicu

Večernje novosti 09.11.2020
JEDAN od najpopularnih glumac na prostoru bivše Jugoslavije, Zijah Sokolović, zaražen je korona virusom, a zbog loše kliničke slike hospitalizovan je pre nekoliko dana u jednoj beogradskoj bolnici. Na pozive medija, glumac nije bio raspoložen da… »
Glumac Zijah Sokolović hospitalizovan zbog koronavirusa

Glumac Zijah Sokolović hospitalizovan zbog koronavirusa

N1 Info 09.11.2020
Glumac Zijah Sokolović zaražen je koronavirusom, a zbog loše kliničke slike hospitalizovan je pre nekoliko dana. Trenutno se nalazi u bolnici u Beogradu, što je i potvrdio za domaće medije. "Ležim u bolnici. Dobro sam za sada. Moram da prekinem sad… »
Zijah Sokolović hospitalizovan zbog korone

Zijah Sokolović hospitalizovan zbog korone

Vesti online 09.11.2020
Glumac i reditelj Zijah Sokolović zaražen je koronavirusom i trenutno boravi u bolnici u Beogradu. – Ležim u bolnici, dobro sam za sada – kratko je rekao za Blic. Više informacija o glumčevom zdravstvenom stanju bit će poznato u narednom… »
Glumac Zijah Sokolović hospitalizovan zbog koronavirusa

Glumac Zijah Sokolović hospitalizovan zbog koronavirusa

Nova 09.11.2020
Glumac Zijah Sokolović zaražen je koronavirusom, a zbog loše kliničke slike hospitalizovan je pre nekoliko dana. Trenutno se nalazi u bolnici u Beogradu, što je i potvrdio za domaće medije. “Ležim u bolnici. Dobro sam za sada. Moram da prekinem… »

Vesti dana »