Povezane vesti

Kon o pretnjama na društvenim mrežama: Heroji, veseljaci, mene ostavite na miru

Kon o pretnjama na društvenim mrežama: Heroji, veseljaci, mene ostavite na miru

N1 Info 09.11.2020
"Heroji, veseljaci, koji mi pretite preko društvenih mreža, svoj bes okrenite protiv virusa i epidemije", poručio je danas epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv kovida 19 Predrag Kon. "Mene ostavite na miru da radim svoj posao. Napadajte… »
Lončar osudio poruke koje Kon dobija na društvenim mrežama, traži reakciju policije

Lončar osudio poruke koje Kon dobija na društvenim mrežama, traži reakciju policije

Radio 021 09.11.2020
Ministarstvo zdravlja i Zlatibor Lončar osudili su, kako su rekli, skandalozne poruke upućene epidemiologu dr Predragu Konu na društvenim mrežama i portalima. Ministarstvo zdravlja saopštilo je da neće imati razumevanja za neodgovorne pojedince… »
Ministarstvo zdravlja i Lončar osudili pretnje Predragu Konu na mrežama i portalima

Ministarstvo zdravlja i Lončar osudili pretnje Predragu Konu na mrežama i portalima

Glas Zaječara 09.11.2020
Ministarstvo zdravlja i ministar zdravlja u Vladi Republike Srbije dr Zlatibor Lončar oštro osuđuju skandalozne poruke upućene dr Predragu Konu, a koje su objavljene na društvenim mrežama i portalima. „Ministarstvo zdravlja nema i neće imati… »
Ministarstvo zdravlja osudilo skandalozne poruke upućene Predragu Konu

Ministarstvo zdravlja osudilo skandalozne poruke upućene Predragu Konu

N1 Info 09.11.2020
Ministarstvo zdravlja osudilo je danas skandalozne poruke upućene epidemiologu Predragu Konu, koje su objavljene na društvenim mrežama i portalima. Ministarstvo nema i neće imati razumevanja za neodgovorne pojedince koji se javno izruguju državi… »
Lončar: Poruke Konu skandalozne, hitna reakcija nadležnih

Lončar: Poruke Konu skandalozne, hitna reakcija nadležnih

Večernje novosti 09.11.2020
MINISTAR zdravlja Zlatibor Lončar najoštrije je danas osudio poruke upućene epidemiologu Predragu Konu na društvenim mrežama i portalima, ističući da su skandalozne. "Poštovane kolege, Ministarstvo zdravlja nema i neće imati razumevanja za… »
Lončar oštro osudio napad na Kona

Lončar oštro osudio napad na Kona

Nova 09.11.2020
Ministarstvo zdravlja i ministar zdravlja u Vladi Republike Srbije dr Zlatibor Lončar oštro su osudili skandalozne poruke upućene dr Predragu Konu, a koje su objavljene na društvenim mrežama i portalima. “Ministarstvo zdravlja nema i neće imati… »

Vesti dana »