Povezane vesti

Stojković nije imao korona virus kada je branio derbi

Stojković nije imao korona virus kada je branio derbi

Beta 09.11.2020
Golman Partizana Vladimir Stojković nije bio zaražen korona virusom kada je branio u "večitom" fudbalskom derbiju protiv Crvene zvezde, rečeno je danas iz njegovog kluba. Stojković odusustvuje sa terena pošto se oporavlja od korona virusa. On se… »
Partizan se odmah oglasio o stojkoviću: Nije bio zaražen protiv Zvezde!

Partizan se odmah oglasio o stojkoviću: Nije bio zaražen protiv Zvezde!

Mondo 09.11.2020
Crno-beli reagovali na pisanje medija. Crno-beli reagovali na pisanje medija Izjava Vladimira Stojkovića da je i ranije ove godine imao koronu stvorila je sumnju da je pozitivan nastupao i u derbiju protiv Crvene zvezde 1. marta. Ipak, Partizan se hitno… »
Stojke drugi put ima Kovid-19!

Stojke drugi put ima Kovid-19!

Sportske.net 09.11.2020
Neverovatno, potvrdio je u uživo programu. Vladimir Stojković je, po svemu sudeći, dva puta imao koronavirus. On je u uživo uključenju na televiziji K1 rekao da je kod kuće već sedam dana. "Posle ovakve bolesti počneš da ceniš prave vrednosti… »
Šokantna izjava golmana Partizana: Stojković igrao večiti derbi zaražen koronom

Šokantna izjava golmana Partizana: Stojković igrao večiti derbi zaražen koronom

Večernje novosti 09.11.2020
GOLMAN Partizana Vladimir Stojković oporavlja se od virusa korona. Iskusni čuvar mreže crno-belih nije bio na golu Partizana na prethodna dva meča zbog pozitivnog nalaza na kovid testu. Njega je sjajno zamenio Nemanja Stevanović, a Stojković je u… »
Vladimir Stojković o korona virusu: Saigrači su mi se smejali što stalno nosim masku, bilo je baš mučno – ne daj Bože…

Vladimir Stojković o korona virusu: Saigrači su mi se smejali što stalno nosim masku, bilo je baš mučno – ne daj Bože…

Hot sport 09.11.2020
Golman i kapiten Partizana, Vladimir Stojković, govorio je korona virusu koji ga je zadesio. Stojković je gostujući na televiziji K1, rekao da mu je susret sa opakim virusom bio veoma mučan. – Već sedam dana sam kod kuće, šta ću… Posle ovakve… »

Vesti dana »