Povezane vesti

Zet spalio svastikinu kuću na Mitrovdan: Dok je Grozdana bila na slavi, on joj je besan zapalio dom!

Zet spalio svastikinu kuću na Mitrovdan: Dok je Grozdana bila na slavi, on joj je besan zapalio dom!

Mondo 09.11.2020
Kragujevačka policija uhapsila je osumnjičenog zeta, a istraga je u toku. Kragujevačka policija uhapsila je osumnjičenog zeta, a istraga je u toku Porodična kuća Grozdane Ž. (69) iz sela Vlakča ostala je spaljena posle izliva besa njenog zeta… »
Horor kod Kragujevca: Grozdani zet zapalio kuću, pa pobegao

Horor kod Kragujevca: Grozdani zet zapalio kuću, pa pobegao

Nova 09.11.2020
Porodična kuća Grozdane Ž. u selu Vlakča kod Kragujevca izgorela je u požaru koji je izbio u nedelju. Kako se sumnja, požar je podmetnut, a prema nezvaničnim informacijama, kuću je zapalio muž Grozdanine sestre, sa kojim ona nije bila u dobrim… »
Užas kod Kragujevca! Izgorela grozdanina kuća: Zet mi je uništio dom! Izdržavala sam ga 30 godina, a on me mrzi (foto)

Užas kod Kragujevca! Izgorela grozdanina kuća: Zet mi je uništio dom! Izdržavala sam ga 30 godina, a on me mrzi (foto)

Kurir 09.11.2020
Kuća Grozdane Životić (69) u selu Vlakča nadomak Kragujevca izgorela je pre tri dana u požaru, koji je, kako se sumnja, podmetnuo Slobodan Ž. (74), muž Grozdanine sestre bliznakinje. Policije je juče uhapsila osumnjičenog Slobodana Ž. i… »

Vesti dana »