Povezane vesti

Vučević: Moguće pooštravanje mera

Vučević: Moguće pooštravanje mera

Dnevnik 10.11.2020
NOVI SAD: Gradonačlenik Novog Sada Miloš Vučević najavio je mogućnost pooštravanja mera u sprečavanju širenja korona virusa na teritoriji tog grada. Verujem da ćemo u četvrtak imati novi presek stanja i mogućnost donošenja eventualno novih… »
Vučević: Moguće pooštravanje mera, ali za sada bez vanredne situacije u Novom Sadu

Vučević: Moguće pooštravanje mera, ali za sada bez vanredne situacije u Novom Sadu

NoviSad.com 10.11.2020
Novi Sad - Iako su brojevi novoinficiranih koronavirusom u Novom Sadu svakodnevno u porastu, za sada neće biti uvođenja rigoroznijih mera, izjavio je danas gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. On je, gostujući na TV Prva naveo da su brojke takve… »
GRADONAČELNIK: "Ako biramo između zdravlja i ekonomije, mi ćemo izabrati zdravlje"

GRADONAČELNIK: "Ako biramo između zdravlja i ekonomije, mi ćemo izabrati zdravlje"

Moj Novi Sad 10.11.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević najavio je mogućnost pooštravanja mera u sprečavanju širenja korona virusa na teritoriji grada. – Verujem da ćemo u četvrtak imati novi presek stanja i mogućnost donošenja eventualno novih mera. Ne… »
Vučević: Za sada bez vanredne situacije u Novom Sadu

Vučević: Za sada bez vanredne situacije u Novom Sadu

Radio 021 10.11.2020
Iako su brojevi novoinficiranih virusom korona u Novom Sadu svakodnevno u porastu, za sada neće biti uvođenja rigoroznijih mera, izjavio je danas gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. On je, gostujući na TV Prva naveo da su brojke takve da ne… »
Vučević: Moguće pooštravanje mera

Vučević: Moguće pooštravanje mera

RTV 10.11.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević najavio je danas mogućnost pooštravanja mera u sprečavanju širenja korona virusa na teritoriji tog grada. "Verujem da ćemo u četvrtak imati novi presek stanja i mogućnost donošenja eventualno… »

Vesti dana »